İstikbal Düğün Paketi İçerikleri Nedir?

İstikbal düğün kutuyu neleri kapsamaktadır diye merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. İstikbal düğün kutuyu hakikatinde genellikle bulunmamaktadır. Düğün kutuyu İstikbal için genellikle değişik kampanyalar yapılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de elbette “Sevmesi Sizden Katma Değer Vergisi’si Bizden” kampanyasıdır. Bunun haricinde şu an için başka İstikbal düğün kutuyu bulunmamaktadır. Ancak isterseniz başka kampanyalardan da yararlanabilir ve teker teker tam almanız gereken eşyaları alabilirsiniz. İstikbal her ne kadar düğün kutuyu yapmasa da oldukça indirim yapan bir markadır. Şayet İstikbal düğün kutuyu ile daha ucuza alamayacağınızı düşünüyorsanız dahi bunun bir mesele olmadığını öğrenmenizi isteriz. Şayet hazırsanız İstikbal düğün kutuyu nasıl olurmuş içinde ne varmış bilelim.

İstikbal Düğün Paketi İçerikleri Nedir?

İstikbal Düğün Kutuyu İçeriği

İstikbal düğün kutuyu Katma Değer Vergisi dahil peşin 15.900 lira ve üzeri alışveriş yapan alıcılar için geçerli olacaktır. Bu biçimde istediğiniz şekilde kendiniz için İstikbal düğün kutuyu oluşturabilir ve istediğiniz mahsulleri kullanabilirsiniz. Bu indirim oranı bayiler tarafından uygulanmaktadır. Bunun sebebi alacağınız mahsullere ve kolilere göre değişmesidir. Her kutuyu tamamen almak zorunda olmadığınız için özel olarak bu stil indirimler yapılmaktadır. Ancak bu indirim oranında dikkat etkeniz gereken şey Katma Değer Vergisi indirimi yatak ve baza mahsul grubu hariç olan gruplar için geçerlidir. Bunu makûs görüyorsanız bu cins şeylere gereksiniminiz yoktur. Kalan tam istediklerinizi Katma Değer Vergisi indirimli alacağınız için içiniz rahat etmelidir. İstikbal düğün kutuyu bu biçimde kendiniz planlayabileceğiniz için hakikatinde bulunmamaktadır. Şayet güzelinize giden bir oturma grubu ve yatak odası ekibi varsa o zaman onu serbestçe kendi oluşturduğunuz İstikbal düğün kutuyu ekibine koyabilirsiniz. Bu İstikbal düğün kutuyu sayesinde kendi istediğiniz konutu dekore neticesinden de pişman olmamış olacaksınız. Ayrıca az evvel dediğimiz gibi Katma Değer Vergisi dahil peşin neredeyse 16 bin liralık alışveriş yaparsanız o zaman bolca indirim alabilir ve hayalini kurduğunuz dekorasyonu oldukça ucuza satın alabilirsiniz. Natürel ki az evvelki ihtarı tekerrür vermemiz zorunludur. Bu Katma Değer Vergisi indirimi yatak ve baza mahsul grubu haricinde geçerlidir. O mahsulleri indirimli almasanız dahi kalan mahsullerin indirimlerinden bolca yararlanabilirsiniz.

İstikbal Düğün Paketi İçerikleri Nedir?

İstikbal Düğün Kutuyu Emin Yok Mudur?

İstikbal Düğün Kutuyu az evvel de dediğimiz gibi genellikle emin yoktur. Ancak bir koli bulunmaktadır. Şayet dilerseniz İstikbal üçlü düğün kutuyu alternatifi bulunmaktadır. Bu alternatif 1.446 liradan başlayan taksitlerle satılmaktadır. Bu sayede kendiniz için çok daha rahat bir ödeme tasarıyı asıllaştırma imkânı bulabilirsiniz. Ancak bu taksit ölçüyü yalnızca Maksimum Kart’a özel 12 taksitle geçerlidir. Şayet bu İstikbal düğün kutuyu kampanyasından faydalanmak istiyorsanız ancak Maksimum Kart’ınız yoksa o zaman Maksimum Kart almanızı öneri ederiz. Bu sayede bu İstikbal düğün kutuyu ile konutunuzda İstikbal imtiyazını fark edebilirsiniz. İstikbal düğün kutuyu neleri kapsıyor diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim. İstikbal düğün kutuyu Star X 3-2-1 oturma grubunu kapsamaktadır. Bu grubu görsellerimiz arasında bulabilirsiniz. Natürel ki değişik renk alternatifleri için İstikbalin kendi sayfasına bakabilir ya da mağazalarına gidebilirsiniz. Bunun haricinde büfe, mini yazıtlı yemek masası ve 4 adet sandalye ile Lima yemek odası ekibi alabilirsiniz. Son olarak ise bu kolide 5 kapılı gardırop, tuvalet masası, tuvalet aynası, 150/160’lık başlık ve 2 adet komodin bulunmaktadır. Bu yatak odası ekibi de Lima yatak odası ekibine ait olup oldukça çağdaş tasarımları kapsamaktadır. Yeni bir konut dekore ediyorsanız ve daha çağdaş değişleri istiyorsanız bu İstikbal düğün kutuyu fırsatını kaçırmayınız.

İstikbal Düğün Paketi İçerikleri Nedir?

İstikbal Düğün Paketi İçerikleri Nedir?

İstikbal Düğün Paketi İçerikleri Nedir?

İstikbal Düğün Paketi İçerikleri Nedir?

İstikbal Düğün Paketi İçerikleri Nedir?

İstikbal Düğün Paketi İçerikleri Nedir?

Bir cevap yazın