İş Süreçleri Yönetim Eğitimi

İş Süreçleri Yönetim Eğitimi


Bir mutfak ve banyo tasarımı işi yürütüyorsanız , şirketinizin günlük planlarının zor olabileceğini bilirsiniz . Tasarımcılar, müşteriler, tedarikçiler ve potansiyel müşteriler arasındaki iletişim, telefon görüşmelerinden alınan istekler ve daha niceleri.

Tüm görevlerinizi yerine getirmenin ve işletmenizin verimliliğini artırabilecek süreçleri düzenlemenin çok daha basit bir yolu var.

Buna iş süreci yönetimi yazılımı (BPM) denir ve günlük operasyonel ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada bir çözümdür.


İş süreci yönetimi yazılımı nedir?

İş Süreçleri Yönetim Eğitimi

İş süreci yönetimi yazılımı , işletmelerin tekrarlayan süreçleri tanımlamasına, organize etmesine ve optimize etmesine yardımcı olur . Bu süreçler, sözleşme hazırlamak ve göndermek , müşterilerle iletişim kurmak, mutfak ve banyo tasarımlarını paylaşmak, doğru teklifler hazırlamak, beklentileri karşılamak, üreticilerden ve tedarikçilerden gelen siparişleri yönetmek ve daha pek çok şeyi kapsayabilir .

İyi BPM yazılımı , iş akışlarınızı düzene sokarak iş verimliliğini artırmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar . Daha fazla değil, daha akıllı çalışmanıza yardımcı olur. Böylece müşterilerinize mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya odaklanabilirsiniz.


BPM yazılımının faydaları nelerdir?

İş Süreçleri Yönetim Eğitimi

Başarılı bir mutfak ve banyo tasarımı işi yürütmek titiz bir organizasyon gerektirir. Özellikle bir ekip yönetiyorsanız, işinizin tüm yönleriyle uğraşmak zor olabilir.

Bulut tabanlı bir işin süreci, yönetimi, yazılımı, verimlilik ve satış artışı gibi konularda yardımcı olabilir.

  • Ekibinizin beklentilerini, müşterilerini, tasarımlarını, tekliflerini ve sözleşmelerini yönetmek için merkezi bir veri kullanarak hiçbir şeyin gözden kaçmasına izin vermeyin .
  • Çalışan görevlerini, hedeflerini, sorumluluklarını, performansını ve etkinliklerini denetlemek için buna gözatın.
  • Yapılandırılabilir çözümlerle tüketici davranışı ve ihtiyaçları hakkında otomatik bilgi edinerek zaman kaybını minimuma indirin.
  • 2020 Manager'ı 2020 Design Live'a bağlayarak ve tasarım bilgilerini ve fiyatlandırmayı her iki çözüm arasında aktararak hataları en aza indirin .
  • Her proje ve müşteri için üreticilere ve diğer tedarikçilere verilen siparişleri takip edin.
  • 2020 Manager'a herhangi bir akıllı cihazdan çevrimiçi erişerek tüm projelerden haberdar olun .

Şirketiniz için en iyi iş süreci yönetimi yazılımını seçme

İş Süreçleri Yönetim Eğitimi

İşletmeniz için en iyi BPM yazılımını seçtiğinizden emin olmanın tek yolu , mevcut işlerinizi ve sizi veya ekibinizi yavaşlatabilecek görevleri ve süreçleri belirlemektir.

Günlük operasyonlarınızdaki zayıflıkları açıkça belirledikten sonra, süreç yönetimi çözümlerini karşılaştırabilirsiniz. Bazı BPM yazılımları belirli endüstriler için daha uygundur, diğerleri ise daha geneldir. 2020 Manager, mutfak ve banyo sektörü için özel olarak tasarlanmıştır.

Yazılım özellikleri ve işlevleri genellikle sağlayıcının web sitesinde bulunur ve hatta bazıları , ürünlerinin tam olarak neler yapabileceğini açıklayan yararlı videolar sunar .

Siz de bu yazılımı deneyecek misiniz? Lütfen görüşlerinizi yazınız?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir