İkea Genç Odası Takımları

Erişkin yatak odaları için planlanan her parçanın gençlerin stiline, onların renklerine ve onların ruh haline uygun olarak planlanmış halleri toplanıp çağdaş genç odası ekiplerini oluşturuyor. Yalnızca genç odası tasarımı yapan markalar dışında hemen hemen tüm mobilya markaları genç odası ekipleri koleksiyonları yapıyor. Biz bu yazımızda ülkemizde en çok hoşlanılan ve en çok seçim edilen markalardan biri olan ikea markasının ikea genç odası ekipleri ve onların özelliklerini araştıracağız. Çağdaş iskandinav konut dekorasyonunu ülkemizde getiren marka, yenilikçi, çağdaş, stil olmanın yanı gizeme oldukça fonksiyonel ve kullanışlı ürünleri ile ön tasarıya çıkıyor. En az erişkin odaları kadar şık, hatta anne babalarını yatak odalarından çok daha güzel yatak odası tasarımlarını mini bir çalışma masası ile birleştirerek hayat alanı yaratılıyor.

İkea Genç Odası Takımları
Genç odası ekiplerini basmakalıp bir yatak odasından ayıran en önemli özellik, buranın yalnızca yatmak için değil aynı zamanda çalışmak, boş zamanları geçirmek için bir hayat alanı olması özelliğidir. Genç odalarında yatak bölümünün dışında elbise dolabı ile yapılan elbise alanı, çalışma masası kitaplık ve bazen kitap dolabından oluşan çalışma alanı, küçük bir koltuk veya puflardan oluşan oturma alanı bulunur. Gençlerin odalarından çıkmadan neşeyle süre geçirebilecekleri, derslerini çalışıp kitaplarını okuyabilecekleri, konuta dostları geldiğinde onları ağırlayabilecekleri bir alanlarının olması oldukça önemlidir.

İkea Genç Odası Takımları
Ikea genç odası ekipleri yaş olarak üniversite öncesi zamana kadar olan 12-18 yaş arası gruba hitap eden tasarımlardan oluşur. Bu yaş grubunun altındakiler için çocuk odası tasarımları önerilir. Çocuk odalarında daha oyuncaklı, daha renkli, daha yaratıcı mobilyalar yer alır. 12 yaş grubundan sonraki çocuklar artık yavaş yavaş genç kategorisine girmektedir. Gençler, odalarında renkli cıvıl cıvıl tasarımlar yerine daha havalı, daha ciddi, daha siyah tonları ağırlıklı tasarımlar isterler. Aynı zamanda onların yaratıcılığını geliştirmek desteklemek için değişik özelliklerdeki tasarım ürünleri odalarında kullanmak isterler.

İkea Genç Odası Takımları
Ikea genç odası ekipleri gençlerin tasarımcı yaratıcı ruhunu destekleyen,geliştirmesi için değişik alanlar sağlayan özel mobilyalardan oluşur. Galerimizde değişik değişik meskenlerini görebileceğiniz bu ekipleri isterseniz siz farklı bir biçimde kombinleyerek de kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın