İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea kunduralık modelleri nedir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz! Sizlere birbirinden değişik ve hoş görünen kunduralık modellerini paylaşacağız. Bu sayede kendi konutunuzda da oldukça güzel kunduralık modelleri bulundurabileceksiniz. İkea mevzu kunduralık modelleri olduğunda oldukça minimal davranmayı beğenen bir marka. Azıcıktan da göreceğiniz gibi genellikle sarih kunduralık modelleri seçim etmektedir. Bu sayede ne kadarlık bir kunduralık rafına gereksiniminiz varsa üst üste koyarak anında elde edebilirsiniz. Oldukça şık ve nazik görünecektir Ayrıca ufak bir konutunuz varsa bu kunduralık modelleri hoş görüntüsünün yanında kullanışlı da olacaktır. Natürel ki sadece raflı kunduralık modelleri bulunmamaktadır. Şimdi sizlere İkea pabuçluklarını azıcık gösterecek ve dekorasyonla alakalı nasihatler vereceğiz.

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Kunduralık Modelleri

İkea kunduralık modelleri az evvel de dediğimiz gibi sarih iki raflı kundura modellerini çok daha fazla kullanmaktadır. Misalin hemen görsellerimizde bulunan üç katlı olan siyah raf kunduralık modeli gibi. Bu kunduralık modeli reelinde tek katlıdır. Ancak görselimizde gördüğünüz gibi bu rafları üst üste koyarak oldukça güzel görüntüler elde ediyorsunuz. Ayrıca ince tel oldukça süsleyici bir görüntü de sunmaktadır. Bazı antreler ufak olduğundan dolayı pabuçlukları nasıl yerleştireceğimizi öğrenmesek de İkea bu modeli ile bu meseleyi ortadan tamamen kaldırmıştır. Özellikle kalabalık konutlarda da bu modeli seçim edebilirsiniz. Böylece doluluk eksildiğinde rafları kenara kaldırabilirsiniz. Bu sayede pabuçluktan taşan kundura görüntülerini manilersiniz. Kenarları tahta olan modelleri de kullanabilirsiniz. Bu pabuçluğunuzu daha kaba gösterse de üzerine oturup kunduranızı görseldeki gibi giymeniz için oldukça güzel olacaktır. İçerisinde gördüğünüz gibi kunduralar bulunmaktadır. Bu modeli de az evvel anlattığımız raflı kundura modelleri gibi kullanabilirsiniz. Üst üste pabuçlukları koyduğunuzda oldukça güzel bir görüntü elde edeceksiniz. Şayet uzun yarıyıllar süresince üst üste kullanmak istiyorsanız o zaman birbirlerine montelemeniz doğru olacaktır. Bu sayede hem zelzele tehlikesine karşı bir temkin alırsınız hem de çocuklar reyin oynarken üstlerine yıkılma olasılığı eksilecektir. Kalabalık ailelerde ya da özellikle aile apartmanlarında kullanılabilecek bir modeldir. Girişe bunları yerleştirirsiniz ve apartmanın içine terliklerinizi gezebilirsiniz.

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Kapalı Kunduralıklar

İkea kapalı pabuçluklara baktığımızda ise karşımızdaki manzara oldukça değişik olmaktadır. Misalin beyaz kundura dolabına bir bakın. Bu kundura dolabında iki değişik kat görmekteyiz. Sürgülü dolabı sayesinde sağ ve sol dolabı oldukça şık görünmektedir. Alt kısımda gereksiniminiz olan pabucu içerisinden basitçe bulup çıkarmanız için dolapların içerisinde yatak biçimde olan raflar bulunmaktadır. Üst kısımda ise düz konumlandırılmış ve eşyalarınızı koymanız gereken raflar bulunmaktadır. Gördüğünüz gibi sıradan bizim alıştığımız mont asılan dolaptan değişik olarak burada mont asma yeri yoktur. Bunun yerine duvara monte edilmiş askılıkların seçim edilebileceği gibi portmanto da seçim edebilirsiniz. İkisi de oldukça güzel görünecektir. İkea kapalı kunduralık modelleri için anlatacağımız son model kahverengi ahşap olan kunduralık modeli olacaktır. Az evvel anlattığımız beyaz sürgü kapaklı kunduralık kadar büyük olmayan bu model çok daha ufak ve dar bir alana daha rahatça sığmaktadır. Üç değişik çekmecesi olan bu kunduralık arasında en alt çizmeleri koymak için daha geniş vazgeçilmiştir. Orta kısım ise spor kundura için yapıldığından dolayı iki değişik raf konmuştur. Son olarak en üst rafı ise düz olup anahtarlık gibi eşyalarınızı yerleştirmeniz için vardır. Gördüğünüz gibi kunduralıkların bu biçimde dönen raflarda koyulması oldukça fazla yer tasarrufu da sağlayacaktır. Bu kunduralık modelleri elbette bizim anlattığımız kadar değildir. Bu surattan görsellerimize bakmayı unutmayın!

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Ayakkabılık Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir