Hilton Banyo Modelleri

Hilton banyo modelleri pek çok konutta çok beğenilerek kullanılmaktadır. Hilton banyo deyince ne olduğunu öğrenmeyenler için Hilton banyonun ne olduğunu hemen anlatalım. Bazı lavaboların altında yalnızca lavabonun ayakta kalması için bir ayağı bulunur ya da lavabo dolaysız olarak duvara monte edilir. Ancak Hilton banyo modelleri bunlardan değildir. Hilton lavabo modeli her zaman altında bir tane dolap barındırır. Dolap ve lavabo birleşik olabileceği gibi bazen lavabo kâse şeklinde olduğu için birleşik olmaz. Ancak Hilton banyolarda lavabo ve tezgâh tasarımı her zaman dolap tasarımı ile birleşiktir. Bu surattan şayet Hilton banyo modellerine bakıyorsanız hem dolabı hem banyoyu ayrı ayrı seçemezsiniz. Bununla birlikte Hilton banyolar genellikle yanında başka bir dolapla birlikte bir grup olarak satılmaktadır. Bu sayede hem daha uygun maliyetli hem de oldukça hoş lavabo modelleriniz olacaktır.

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton banyo modelleri geçmişten günümüze evrim geçirdi dersek palavra söylemiş olmayız. Bunun sebebi daha önceki Hilton modellerinin tamamında tezgâh ve lavabo birleşikti. Ancak son yarıyıllarda yeniden birleşik olsa da kâse şeklinde lavabolar görmeye daha sık tesadüfüyoruz. Banyonuzun dekorasyonuna ve renklerine bağlı olarak bu kâse şekilli lavabolardan alabilirsiniz. Bu özellikle çağdaş şekilde döşenmiş banyolar için oldukça şahane bir seçim olacaktır. Ayrıca çağdaş döşenmiş bir banyonuz varsa lavabonuzun renklerini de buna göre tanımlamanız ehemmiyetlidir. Hilton banyo modellerine baktığımızda genellikle sarih renkli lavabo tezgâhı kullanıldığını görürüz. Bu oldukça iyi bir özelliktir. Bunun sebebi konutumuza Hilton banyo modeli almaya kara verdiğimizde rahatça kendi banyomuza uygun renkleri bulabiliyor olmasıdır. Lavabo tezgâhı için beyaz oldukça basmakalıp bir tercih olsa da en kullanışlı olan renkler arasındadır. Ayrıca beyaz lavabolar hemen hemen her banyoya da oldukça yakışacaktır. Beyaz bir Hilton banyo modeli alabilir ve banyonuzun renginin açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca üzerine koyacağınız vazo ya da diş fırçalığı gibi hem dekorasyon hem de eşya olarak kullanışlı olan modelleri banyonuza çok daha basit geçim sağlayacak hale getirmiş olacaksınız. Şayet banyonuz siyah bir tasarıma sahipse ve lavabonuzun beyaz olmasından çekiniyorsanız o zaman musluğunuzu mat siyah gibi bir renk alabilir ve bu farkı kapatabilirsiniz.

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Dolapları

Lavaboların ve tezgahlarının nasıl olabileceğinden az evvel bahsettik. Şimdi ise sırada natürel ki dolapları var. Hilton banyo dolaplarında karşımıza oldukça fazla alternatif çıktığını sizlere söylememiz gerekli. Her banyoya uygun renklerde dolaplar bulmak olası. Şayet koyu bir banyonuz varsa ve bunu azıcık bozmak istiyorsanız o zaman sarih renklerde banyolara yönelebilirsiniz. Ayrıca banyonuz azıcık karanlık oluyorsa da sarih renkli banyo dolaplarına yönelebilirsiniz. Bu biçimde odanız daha da büyük olacaktır. Şayet banyonuz zati beyaz renklerindeyse o zaman tahta desenlerini gözeten daha koyu modellere yönelmenizi öneri ederiz. Bu da oldukça güzel görünecektir. Kimi dolaplar tek kapaklı bazılarınınsa üç dört kapaklı olması gibi hem tasarım hem de işlev açısından bu dolaplar oldukça değişmektedir. Hilton banyo dolaplarına bakarken banyonuzda pek çok şey kullanacağınızı unutmayın. Sırça arınma suları, fazla sabun gibi eşyaları da banyonuzda muhafaza edeceğiniz için lavabonuzun altındaki bu modeli seçerken ne kadarlık bir alana lüzumunuz olduğunu kendiniz hesaplayabilirsiniz. Yedek havlu gibi eşyalarınızı ise lavabonuzun altındaki dolap yerine set halinde satıldığı için yandaki büyük banyo dolabına gizleyebilirsiniz. Ayrıca üç ya da dört gözlü dolap olsa dahi Hilton banyo dolabı tezgâhı kadar yer kaplayacağı için aynı alanı çok ufak parçalara ayrılmış olacaktır. Bunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Hilton Banyo Modelleri

Bir cevap yazın