Hasır Sepetli Dolap Modelleri

Konutunizin her kısmında oldukça kullanışlı olan ve çok emelli dolaplara seçenek diyebileceğimiz ahşap gövdeli hasır sepetleri olan bu minik ve şık dolaplar, en çok mutfaklarda seçim ediliyor olsa da aynı rahatlığı hem banyolarda hem çocuk odalarında da rahatlık ile kullanılabilir özelliğe sahiptir.Hasır Sepetli Dolap Modelleri çocuklarınızın odalarında onların dağınığını toplamak için veya oyuncak dolabı olarak ta rahatlık ile kullanılabilir bir eşyadır. Bunun yanı gizeme banyolarda rahat ve kullanışlı bir dekorasyon oluşturmak isteyenlerin bu ve buna eş dolaplar kullanmaları gerekecektir Zira banyo malzemeleri veya havlular için kullanabileceğiniz gibi lekeli çamaşırlarınız için de kullanabilme özelliğine sahiptir.
Dekorasyon mevzubahisi olduğunda ise konutun bir hayli kısmında değerlendirilebilecek olan bir seçenek. Hasır sepetler, hasır koliler tek başlarına konutun bir hayli yerinde kullanılabiliyorlar. Ancak bu biçimde daha dağınık ve minik parçalı görüntüler yerine daha büyük depolama alanları da seçim edilebilir. Hasır sepetlerin içerisine yerleştirildiği dolaplar ise bu açıdan çok şık bir seçenek olabilir. Hem hasırın oluşturduğu sıcak ve otantik hava oluşur hem de değişik taraftan bu görüntü daha derli toplu bir formda kullanılır.

Hasır Sepetli Dolap Modelleri ve Kullanımı

Hasır sepetli dolap kullanıldığı modelleri son senelerde oldukça gözde hale gelmiştir. Özellikle bazı dekorasyon kavrayışları ve stilleri için bu dolaplar biçilmiş kaftan oluyor. Mutfağınızda yer kasveti sürüklüyorsanız ve malzemelerinizi koyacağınız dolabın aynı zamanda şık da görünmesini istiyorsanız bu hasır sepetli dolap modellerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hasır Sepetli Süsleyici Dolap Maliyetleri

Konutumuzun dekorasyonu mevzusunda seçim edilen noktalardan birisi de hasır sepetli dolaplar oluyor. Aynı zamanda gizleme kapasitesi bakımından da hasır çekmeceli dolaplar oldukça işe yarayan bir eşyadır. Şık duruşu ve depolama kapasitesi ile usumuza her gelen mahsulü gizlememize sağlıyor. Konutumuzun her köşendi kullanma özelliğine sahip olan hasır çekmeceli dolaplar bir hayli model ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca çok alternatifli çekmece rakamı imkânı sunuyor. Başka Bir Deyişle misal vermek gerekirse 3 çekmeceli, 4 çekmeceli, 5 çekmeceli ve daha da fazla çekmece ve dolap rakamı ile bir hayli model sunulmaktadır. Çok şık ve de süsleyici olması sebebi ile de konutumuzun her köşesinde rahatlık ile sergileyebiliyoruz. Maliyetler ise mahsulün niteliğine göre değişiklik göstererek değişmektedir. 50 TL den başlayıp 600 TL’lere kadar çıkan geniş bir maliyet aralığı var.

Hasır Sepetli  Dolap Modelleri

Hasır Sepetli  Dolap Modelleri

Hasır Sepetli  Dolap Modelleri

Hasır Sepetli  Dolap Modelleri

Hasır Sepetli  Dolap Modelleri

Hasır Sepetli  Dolap Modelleri

Hasır Sepetli  Dolap Modelleri

Hasır Sepetli  Dolap Modelleri

Hasır Sepetli  Dolap Modelleri

Hasır Sepetli  Dolap Modelleri


Bir cevap yazın