Haki Rengi Salon Dekorasyonu

Günümüzde konut dekorasyonlarına çok fazla önemsenmektedir. Özellikle dekorasyon yapılırken salon tertip etme operasyonu çok daha ehemmiyetli sayılmaktadır. Yakın zamanlarda salon tasarımı yapılırken krem rengi en çok kullanılan tonlardan sayılır. Krem renge uyan bir hayli renk bulunmaktadır. Özellikle haki rengi ile geçimi oldukça hoştur. Haki rengi salon dekorasyonu yapmak için koltuk, masa, sandalye, halı, perde ve aksesuarlara gereksinim vardır.

Haki Rengi Salon Dekorasyonu Renk Geçimi

Konutlarda bulunan salonlar kuşkusuz konuttaki fertlerin ve konuta gelen başka bireylerin ortak alanı olarak öğrenilir. Bu sebeple dekorasyon yapılırken özellikle renk geçimine çok fazla dikkat edilir. Haki rengi bir salon tasarımı yapmak için bir ekip eşyalara gereksinim vardır ve özellikle bu eşyaların birbiri ile renk geçimi içinde olması gerekir. Haki rengi bir koltuk kullanıldığı zaman üzerine krem renk yastıklar yerleştirildiğinde çok hoş kombinasyon olacaktır. Başka Bir Deyişle odanızda halı kullanmadan evvel koltuklarınız ile geçim içinde olması gerektiğini unutmamanız gerekir. Halınızı krem rengi seçerseniz koltuklarınız ile geçim içerisinde olacaktır. Aksesuar tercihi yaparken gümüş, altın sarısı ve kiremit renginde aksesuarlar seçip salondaki en uygun yererle koymanız odanıza ayrı bir hava katacaktır. Şayet salonda orta sehpa kullanacaksanız aynı biçimde krem ya da gümüş tonlarında olmasına dikkat edilmelidir ve üzerine yerleştireceğiniz aksesuarlar ile geçim içinde olması gerdir. Haki Rengi Salonda Kullanılacak Aksesuarlar  Haki rengi salon dekorasyonu  yapmadan öce araştırmalar yapılıp evvelinden kafanızda dizayn faktörüz gerekir. Salonda kullanmanız gereken eşya ve aksesuarları tanımladıktan hemen sonra salonunuz planlayabilirsiniz Şayet eşya ve aksesuar olarak ne kullanılmalı diye düşünüyorsanız altta belirtilmiş olan sıralamayı dikkate almanızı nasihat ederiz. Şayet haki rengi salon oluşturulacaksa;

  • 1 adet krem 1 adet haki rengi çekyat alınmalı
  • Koltukların üzeri için minik krem ya da kiremit rengi yastıklar kullanılmalı
  • Acık renklerde masa ekibi ve televizyon birimi kullanılmalıdır
  • Salonda kesinlikle bir tül perde ve fon perde kullanılmalıdır
  • Aksesuar olarak mumlar, biblolar, şamdanlar, aile resimlerinizi koyabileceğiniz krem- kiremit – gümüş renklerinde çerçeveler seçim edebilirsiniz.

 

Haki Rengi Salon Dekorasyonu

Haki Rengi Salon Dekorasyonu

Haki Rengi Salon Dekorasyonu

Haki Rengi Salon Dekorasyonu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir