Giyinme Odası Modelleri

Giyinme odası modelleri nedir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Özellikle çok odası olan ancak her odası ufak olan konutlarda bu biçimde bir giyinme odası bulunmalıdır. Giyinme odası bütün bir yer kaybı gibi görünse de öyle değildir. Hakikatinde giyinme odaları konutunuzdaki tam giysi, pabuç ve takı gibi giyime dair her şeyinizi koyduğunuz yer olduğu için bunlara başka odalarda verdiğiniz yerden tasarruf etmenizi sağlar. Şayet giyinme odanız büyükse makyaj malzemelerinizi de bu odaya taşıyabilir ve yatak odanızdan oldukça tasarruf sağlarsınız. Giyinme odaları oldukça fazla yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu sayede yatak odası gibi kendi odalarınız daha rahat ve boşalmış görünecektir. Hazırsanız modellerden bahsetmeye başlayalım.

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme odası modelleri için araştırma yaparken dikkatli olmanız gereken şeylerden bir tanesi de odanın büyüklüğündür. Şayet odanız büyük değilse o zaman dolaplarınızın kapılarını sürgülü seçmeniz daha büyük bir avantaj olacaktır. Hatta dolaysız kapaksız modeller de kullanabilirsiniz. Ancak elbiselerim toz olur diye endişeleniyorsanız o zaman size uymayacağı için dolaysız sürgülü kapak dolaplara yönelmeniz gerekmektedir. Kapıları sürgülü olacağı için içine toz girmeyecek ve sırça olursa da içerideki her elbiseyi rahatça görme avantajına sahip olacaksınız. Şayet bu dolap modellerinin içeriyi karanlık yapacağından kaygılanıyorsanız o zaman içerisinde ışık olan dolap modellerini seçim edebilirsiniz. Böylece hem odanın hem de dolabınızın ışığı olacaktır. Ufak giyinme odanız varsa netlikle U diziliminde bir dolap yerleştirme kumpasını kullanmanızı nasihat ederiz. U kumpasında olursa hem her şey gözlerinizin önünde olur hem de her bir noktayı değerlendirmiş olursunuz. U kumpasında olan giyinme odaları oldukça fazla vardır. Bunun sebebi en çok rağbet edilen model olmasıdır. Ancak odanın büyük görünmesi için sürgülü ve sırça kapaklı bir u model dolap modeli özümsemiş olsanız dahi netlikle giyinme odanızın içinde bir tane boy aynası bulundurmak zorundasınız. Bu boy aynaları sayesinde yaptığınız her kombini teker teker araştırabilirsiniz. U model giyinme odasının avantajlarından bir tanesi ise tabii ki yazlık ve kışlık giysilerinizi bir arada görebilme avantajıdır. Bu da kendinizi daha iyi sezmenizi sağlayacaktır.

Giyinme Odası Modelleri

Büyük Giyinme Odaları için Dekorasyonlar

Giyinme odanız büyükse o zaman hemen hemen istediğiniz her tasarımı hürce asıllaştırabilirsiniz. Büyük giyinme odaları için tabii ki ilk evvel makyaj masasını kullanmanızı nasihat ederiz. Makyaj masası sayesinde hem giysi kombinizi hem de makyaj yapma işinizi bir arada halledebilir ve bitirilmiş bir biçimde odadan bölebilirsiniz. Ayrıca yeni kombin sınamaları da makyajsız bitirilmiş sayılmayacağı için bu biçimde süratlice çözmüş olursunuz. Makyaj masanızı koymanız gereken yer ise şayet odada varsa sırçanın yanı olmalıdır. Bu sayede hem makyajınızın natürel ışıktaki görünüşünü de görmüş olursunuz hem de sonradan güneş ışığına çıktığınızda değişik şeylerle karşılaşmazsınız. Büyük giyinme odaları için ufak ya da büyük bir orta masa kullanılmasını nasihat ederiz. Ya da masa gibi kullanılabilecek bir koltuk da işinizi görür. Neticede giysilerimizi seçerken elimizde yakalamak istemeyiz ve bir yere koyarız. Masanın avantajı ise şayet sırça yapılı bir masa ise içerisinde koyduğumuz saat gibi takılarımız için ayrı bir alan yaratabilecek olmamızdır. Bu sayede de oldukça güzel bir görüntü elde edeceğiz. Ayrıca giyinme odası büyük olduğu için koyu renkleri seçim edebilirsiniz. Ufak bir giyinme odasını daha da dar gösterse de büyük bir oda için hiçbir kasvet çıkmayacaktır. Ayrıca büyük giyinme odalarının tepe ışıklarını iyi seçmeli ve her yeri aydınlattığına emin olmanız gerekmektedir.

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir