Giyinme Odası Dekorasyonları

Yatak odasında bulunan gardolaba elbiselerinin sığmadığından şikayet eden bireyler için konutlarının kullanılmayan ufak bir odası giyinme odası olarak ehemmiyetli bir rahatlık sunacaktır. Bu odayı ya da yatak odanızın ufak bir kısmını giyinme odası dekorasyonları hakkında fikir edinerek fonksiyonel olarak tertip edebilirsiniz. Bu odanın çok büyük olmasına gerek yoktur. Ehemmiyetli olan doğru biçimde dekore edilmesidir. Tam elbiselerinizi, pabuç ve çantalarınızı buraya yerleştirdiğinizde artık yatak odanızda çok daha rahat olacaktır. Giyinme odası olarak kullanacağınız odanın büyük olması halinde dekorasyon için çok fazla alternatifiniz olabilir ama ufak olduğu vaziyetlerde yaratıcı fikirlere gereksiniminiz olacaktır.

Kullanışlı Giyinme Odası Dekorasyonları

Giyinme odası denildiğinde insanların usuna büyük dolaplar gelmektedir. Oysa bu odanın dolaplar ile dolu olmasına gerek yoktur. Aksine çok az bir dolap kullanarak geri kalan duvarlara raflar yaparak kullanışlı giyinme odası dekorasyonları yapabilirsiniz. Askıya asamayacağınız kesinlikle dayanması gereken elbiseleriniz için dolabın kapalı rafları ve çekmeceleri uygun olacaktır. Değişikleri için ise Duvara monte edilecek askılar, pabuçlar için iki gizeme halinde raf kullanabilirsiniz. Odanın orta kısmına koyacağınız puf biçiminde bir oturma alanında pabuçları basitçe giyebilir ya da elbise tercihinde zorlandığınız anlarda dinlenebilirsiniz. Bunun yanında elbiseleri sınıflarına göre ayırmanız aradığınız şeyleri basitçe bulmanızı sağlayacaktır. Ayrı bir odanız yoksa da yatağı azıcık öne sürükleyebilir buraya koyacağınız şık süsleyici paravanlar ile giyinme odasını oluşturabilirsiniz.

Şık Giyinme Odası

Giyinme odasında aynayı ilgisizlik etmemek gerekiyor. Koyacağınız makyaj masası ile takılarınızı ve kozmetik malzemelerinizi de burada yakalayabilir ve giyinme odasından çıktığınızda bütün olarak hazır olabilirsiniz. Yatağın art giyinme odası için yeterli bir alana sahip değilse bayağı bir gardolap kullanmadan onu koyacağınız yerden azıcık daha geniş bir alanı büyük bir ayna ile ayırdıktan sonra duvara raflar, raylar ve askılar yapabilirsiniz. Tam elbiselerinizi buraya yerleştirdiğinizde kullanışlı ve aynı zamanda kimsenin istemezseniz varlığından haberdar olamayacağı bir giyinme odasına sahip olabilirsiniz. Giyinme odası dekorasyonları için daha evvel yapılmış uygulamaları araştırabilir ve siz de bunlardan esin alarak kendi odanızı planlayabilirsiniz.

Giyinme Odası Dekorasyonları
Bir cevap yazın