Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş genç oda dekorasyonu nasıl olur merak ediyorsanız hemen anlatmaya başlayalım. Geniş olan odaları dekore etmek daha basit gibi görünse de reelinde oldukça güçtür. Bunun sebebi şayet doğru biçimde odayı dekore edemezseniz o zaman odanın boşmuş gibi olacak olmasıdır. Büyük odalarda eşyaların olması odayı daha sıcak bir hale getirecektir. Burada ehemmiyetli olan odayı kullanacak gencin odadaki dekorasyonu beğenmiş olmasıdır. Hatta geniş bir genç odası dekore edecekseniz o zaman odayı kullanacak şahısla alışverişe gitmeniz ve birlikte odayı dekore etmeye çalışmanız oldukça yerinde olacaktır. Bu stil dekorasyon işi hem şahıslar arasındaki bağları güçlendirir hem de konutunuza vardığınızda çocuğunuzun gevşeyebileceği ve kendini netlikle iyi ifade ettiği bir odaya sahip olmasını sağlarsınız.

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Peki geniş genç oda dekorasyonu yaparken neler kullanmalısınız da bu stil çocuğunuz için şahane odalar elde etmelisiniz? Bunun natürel ki tek bir yanıtı bulunmamaktadır. Her çocuğun hobisi ve alaka alanları değişiktir bu surattan tek ve net bir şeyden bahsedememekteyiz. Ancak görsellerimizdeki gibi odaları planlayabilirsiniz. Misalin odanın içerisinde bisiklet olan, mavi ve beyaz dekore edilmiş olan oda gibi yapabilirsiniz. Oda mavi ve beyaz olduğu için sarih renklerde olan bu oda duvara asılan mavi dünya haritası ile oldukça güzel durmaktadır. Ayrıca duvardaki değişik renklerde olan çerçevelerle beraber oldukça güzel bir dekorasyon elde edilmiştir. Natürel ki sarih renkli yapıp odanın her tarafını kitaplık ya da eşi depolama alanı ile değerlendirmek isteyebilirsiniz. Misalin iki yanında pencerenin olduğu masa üstü bilgisayarlı odayı da kullanabilirsiniz. Yatağın cibinliği koymak için uzanan oldukça uzun ve güzel direkleri bulunmaktadır. Ayrıca duvarda oldukça büyük bir gece lambası da bulunmaktadır. Gece karanlıktan korkan gençlerin odasına bu stil duvara ya da komodinin üzerine koyabileceği gece lambaları bulundurabilirsiniz. Ayrıca şayet sırçalar da görseldeki gibi büyükse çocuğunuzun oturması için bir alan koyabilirsiniz. Kitaplıkta ise gördüğünüz gibi kitaplar bulunmasına rağmen üst kısımlardaki raflarda kutu da bulunmaktadır. Bu sayede şarj aleti ya da daha önceki oyuncaklar gibi şeyleri gizleyebilir.

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Koyu Renklerde Genç Oda Dekorasyonu Nasıl Olur?

Koyu renklerde genç odası dekorasyonu dediğimizde elbette hemen görsellerde metalik olan ekip dikkatimizi sürüklemektedir. Reelinde bu tamamen boyama tekniği ile alakalıdır. Reelinde masa, dolap ve yatak ekibinin yalnızca muhakkak kısmı metalden yapılmıştır. Bunun haricinde kalan ise ahşabın bu biçimdeymiş gibi boyanması ile elde edilmiştir. Bu şahane siyah ekip aynı zamanda bakır rengi ile oldukça şahane şekilde dekore edilmiş gerçekten şık sunumlar elde edilmiştir. Ayrıca odanın kalan aksesuarlarının ve duvar kağıdının da bu metalik siyah dekorasyona geçim sağladığını fark etmişsinizdir. Natürel ki siyah ve kahverengi gibi bir halı kullanabilir ve oldukça şık dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Şayet talebe olmayı ve bilmeyi çok hoşlanan bir çocuğunuz varsa o zaman yatağın başında kara tahta olan modeli nasihat ederiz. Bu kara tahta sayesinde çocuğunuz bildiklerini tahtaya yazıp çizerek çok daha sık görecektir. Şayet kara tahta çok toz yapar ya da astım gibi hastalıklar için iyi değil derseniz o zaman beyaz tahta da kullanabilirsiniz. Burada ehemmiyetli olan şey bu tahtaların rengine göre genel olarak oda dekorasyonunun değişmesidir. Misalin kara tahtanın olduğu görselde siyah şifonyerle birlikte kullanılmış ve oldukça güzel bir görüntü elde edilmiştir. Görseldekinin aksine çalışma masasını tahtanın önü yerine koyarsanız çocuğunuz için daha kullanışlı olacaktır.

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Geniş Genç Oda Dekorasyonu

Bir cevap yazın