Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Elbiselerimizin en hoş depolama alanları olan gardıroplar her sezon oldukça farklı modellerde ve maliyet yaftasında çıkmaktadırlar. Bu yarıyılın en çok merak edilen gardırop modelleri ve maliyetleri nedir diye merak ediyorsanız o zaman hemen sizlere anlatmaya başlayalım. Gardırop modelleri her sezon oldukça değişiyor ancak aralıksız kalan noktaları elbet bulunmaktadır. Misalin çağdaş, vintage ve retro gibi dekorasyon cinslerinden hangisini kullanmak isterseniz isteyin rahatlıkla odanıza uygun gardırop bulabileceksiniz. Bazı gardırop modelleri aynalıdır kimileri ise aynalıdır ancak aynalarında biçimler olduğu için kesiklidir. Bazılarında ayna yoktur bunun yerine sırça konulmuş olabilir. Ancak çoğu gardıropta sırça yerine ya ayna vardır ya da hiçbir şey yoktur. Bu değişiklikleri gelin daha yakından bakalım.

Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Gardırop Modelleri ve Maliyetleri

Gardırop modelleri ve maliyetleri oldukça ufalamaz mevzulardır. Bir gardırobun maliyetini tanımlayan şey onun modelidir natürel ki. Özellikle büyük ve bol çekmeceli modeller genellikle daha pahalıdır. Hemen yukarıyadaki görselimizde gördüğünüz 6 kapaklı 2 çekmeceli dolap 1899 liradan satışa sunulmuştur. Orta kapaklarında ayna bulunmamaktadır. Bunun yerine sırça konulmuştur. Ayrıca içeriye perde konularak gardırobun kalan modeline uygun romantik bir hava verilmiştir. Gördüğünüz gibi kapakların üzerindeki kıvrımlar vintage ve romantik stile oldukça uygundur. Bu surattan şayet odanızdaki romantik görünümlü eşyaları arttırmak istiyorsanız o zaman netlikle bu gardıropları kullanmalısınız. Ayrıca maliyeti fazla gibi görünse de görselden de kavrayacağınız gibi oldukça büyük bir gardıroptur. Bu surattan maliyeti de oldukça bayağıdır. Vintage demişken bir öteki vintage gardıroptan bahsedelim. Öteki gardıroplardan oldukça değişik olan bu gardırop kendi tahta rengi ve dokusunu gözetmektedir. Dış çerçevesi siyah ancak kapak renkleri koyu kahverengi ve tahta desenli olduğu için oldukça şık görünmektedir. Şayet gerçek konutunuz değil de yazlık konutunuz için alacaksanız oldukça şahane bir modeldir. Bunun sebebi tahta görünüşünü gözeten bir model olmasından kaynaklanmaktadır. 3 kapaklı bir gardırop olduğu için bir kapağı çekmece tasarımına sahipken öteki iki kapağı elbise ve ceket asmak için askılık barındırmaktadır. Bu modelin maliyeti ise 999 liradır. Ufak olmasına karşın her odaya sığacağı için oldukça bayağıdır.

Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Aynalı Gardırop Modelleri

Aynalı gardırop istiyorsanız o zaman önünüzde oldukça fazla değişik gardırop modelleri var demektir. Misalin çağdaş görünümlü bir gardırop sizin için şahane olabilir. Bayağı kapılardan bunaldıysanız özellikle sürgülü kapılar çok daha iyi olacaktır. Görsellerimizde de göreceğiniz gibi iki kapaklı sürgü kapı bir gardırop seçebilirsiniz. Bu sürgü kapı sayesinde odanızdan kapı açarken kullandığınız o fazla alandan tasarruf edeceksiniz. Ayrıca karelere parçalamış olan gardırop kapağında zikzak oluşturacak şekilde aynalar da yerleştirilmiştir. Bu biçimde hem beyaz hem çağdaş hem de aynalı bir gardırobunuz olacaktır. Orta boy olduğu içinde pek çok odaya geçim sağlayacaktır. Bu modelin maliyeti ise 1.199 liradır. Oldukça şık ve her odaya uygun olduğu için bizce oldukça dokunacaktır. Gardırop modelleri galerimizden de göreceğiniz gibi oldukça değişmektedir. Natürel ki genel olarak beyaz gardıroplar seçim edilse de siz daha değişik ve renkli bir gardırop isterseniz özel olarak yaptırabilirsiniz. Şayet özel üretim gardıroplara para tüketmek istemiyorsanız konutunuzda boya alarak çok basit bir biçimde gardırobunuzu boyayabilirsiniz. Bu biçimde kendinize uygun gardırop modelini bulmanız oldukça ehemmiyetlidir. Şayet giysi odanız varsa o zaman gardırop seçerken odanızın büyüklüğüne uygun gardıroplar seçmelisiniz. Misalin ufak bir giysi odanız varsa ve oraya uygun gardırop modelleri bakıyorsanız o zaman boyu tavana dokunan modellere bakmanız lüzumludur.

Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir