Feng Shui Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Feng shui dekorasyon nasıl yapılır merak ediyorsanız o vakit doğru yerdesiniz! Feng Shui dekorasyon pahalı bir dekorasyon yolu ismi gibi gelse de aslında oldukça uygun ücretlidir. Bunun nedeni feng shuiye uygun dekorasyon yaparken aslında gereksiz malzemeleri satın almaktan kaçınmak gibi pek çok değişik yönetem izlenilmesidir. Birazdan görsellerimizde de göreceğiniz gibi feng shui dekorasyonu yaparken oldukça değişik dekor metotları izleyebilirsiniz. Sözgelişi bazı hanelerde daha çok nebat hakimken bir takım feng shui dekorasyonunda ise ışıklarla alakalı olarak mum gibi dekorasyonlar ağırlıktadır. Bu tamemn sizin eviniz ile ilgili bir vaziyettir. Şayet hazırsanız feng shui dekorasyon nasıl yapılır gibi şeylere daha yakından bakalım.

Feng Shui Dekorasyon

Feng Shui Dekorasyon Örnekleri

Feng shui dekorasyon yapacaksanız o zaman öncelikle eşyalarınızı elden geçirmeniz gerekir. Bir ara tamir ederim diye düşündüklerinizi tamir edin, ne yaparsanız yapın tamir olmayanlardan kurtulun veyahut onları değişik ve yeni amaçla değiştirin. Bu gibi şeyleri yaparak yeniliği hanenize çağrı ve oldukça soluk alacaksınız. İkinci olarak ise hanenizin giriş bölümünü değişmeniz gereklidir. Bunu yaparken kapıdan girer girmez göreceğiniz noktalara ayna koymayın. Ayna enerji akışını geri yansıtır ve iyi enerjinin hanenizden geri dönmesini engeller. Ancak feng shui dekorasyon tamamiyle enerji ile alakalıdır. Holde ayna kullanacaksanız dahi bunu kapıdan girer girmez göreceğiniz noktalara koymamanızı tavsiye ederiz. Haneye girerken ise daha çok uğur veyahut baht getirecek süsleyici aletleri kullanabilirsiniz.

Feng shui dekorasyonu nedir devam edelim. Feng shui dekorasyon için yapmanız şart olan şeylerden bir tanesi de tek renk üzerine bir dekorasyon kullanmanızdır. Bunun nedeni feng shui daha çok sadelik ve balans üzerine kurulur. Bununla birlikte her odanızda en az bir tane kırmızı nesne bulunması da önerilir. Sözgelişi oturma odası için kırmızı yastık kullanabilirsiniz. Mutfağın dağınık olmaması ise oldukça ehemmiyetlidir. Mutfak bereketin olduğu yerdir bu yüzden daimi derli toplu olmalıdır. Ancak ehemmiyetli olan görünecek bir şekilde kimi gıdaların dışarıda bırakılmasıdır. Sözgelimi cam kavanoz kullanabilir ve leblebi gibi şeyleri açıkta bırakabilirsiniz. Görsellerimize bakmayı ise unutmayın!

Feng Shui Dekorasyon Feng Shui Dekorasyon Feng Shui Dekorasyon Feng Shui Dekorasyon Feng Shui Dekorasyon Feng Shui Dekorasyon Feng Shui Dekorasyon Feng Shui Dekorasyon Feng Shui Dekorasyon

Bir cevap yazın