Farklı Gardırop Model Tercihleri

Konut dekorasyonuna başlarken önceliği mutfak, salon, yatak odasına verenlerdenseniz,  Değişik Gardırop Model Seçimleri dekorasyonun en önemli ayrıntıyıdır.  Giysi, kundura ve aksesuar eş şekilde eşyalarınızı nereye koyacağınızdan daha ehemmiyetlisi iyi mi muhafaza edeceğinizdir. Zira onları ne kadar düzgün yerleştirirseniz ömürlerini de o denli uzatmış olursunuz. Bu harbiden yola çıkarak hem eşyalarınızı güvenle yerleştirebileceğiniz kadar kullanışlı, bununla beraber odanızın tarzını bitirecektir. İster yatak odanızda arz edin ister salonlarınızda. Hatta gençlere hususi çocuk ve genç odalarında şatafatlı tasarımları ile kullanabilir. Değişik Gardırop Modelleri zevke göre mevcut. Konutunuzun köşeleri için harikulade tasarım dolap misalleri bunlardan biridir.. Hem alanlarınızı değerlendirebileceğiniz bununla birlikte eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz raf dolap modelleri ile düz duvarlar yerini şatafatlı görselliklere çevirecek.  Kitaplık olarak kullanabileceğiniz tasavvur dolap modelidir. Hem köşe dolap bununla birlikte dikkat toplayan tasavvur bir mahsuldür.

Gardırop Modelleri İçin Fikirler

  • Meşe Yapılı Olan Gardırop

Masif meşeden üretilen yatak, yüzeyinin bir kısmında yine meşe kullanılan gardırop ile takım yapılır. Değişik Gardırop Model Seçimleri içinde olan sürgülü dolap kapakları ile bolca raf ve askılıkları gardırobu son düzey kullanışlı bir hale getirmiş. Tasarımı ile de göz dolduran bu mobilya takımı ile bolca pencereli alan son düzey rahat ve gün ışığı dekor kazanmış.

  • Rustik Yapılı Olan Gardırop

Rustik tarzın bir hayli hususi vaziyetini galibiyete erişmiş bir çizgide bünyesine ilave eden bu tasarımdır. Renk dağılımda olasıdır. Chesterfield yatak başlığının renk olarak odadaki diğer kumaşlarla geçimi mevzubahisidir. Değişik Gardırop Model Seçimleri  ve WC masası ile geçimi göz dolduruyor. Duvar kağıtları ve gardırop birlikte bir tasavvur dahisi eş şekilde görünüyorlar. Ayrıca bu yoldam ve renklerde bir mobilya takımını şipşak her stilde odaya rahatça uygulayıp eklektik dizaynın neşesini sürebilirsiniz.

  • İskandinav Yapı İle Asaletli Gardırop

İskandinav tarzın şahane bir misalleri ile mobilyada karşı karşıyayız.  Dekorda kullanılan Değişik Gardırop Model Seçimleri  diğer tüm seçimlerde eş şekilde beyaz renkte ve oldukça kullanışlı. Duvar, kapı eş şekilde yapı ayrıntılarıyla aynı renkte uygulanan ve pürüzsüz yüzeye haiz gardırobun kapakları olağandır. Çağdaş bir yatak odası takımı sırça ve tuğladan oluşan yan duvarları mevcut. Metal aydınlatması ve ahşap tabanı ile endüstriyel tarzı anımsayan oda. Yatakla takım modern tarzda bir gardırop ilave edilerek, eklektik tarzın galibiyete erişmiş bir misali oluşturulmuş. Gardıropta oldukça aranan özelliklerden kabul edilen boy aynası ehemmiyetli bir ayrıntıdır. Sürgülü kapaklarla birleşince gardırobu son düzey kullanışlı bir forma bürümüş bununla beraber cafcafından taviz vermeden.

 

Bir cevap yazın