Evinize romantik Dokunuşlar

Özel bir şey tasarlıyorsanız ya da yalnızca romantik kumpaslı bir konut istiyorsanız bunun için çok rakamda püf noktası bulunmaktadır. Odak noktası tanımlamak için öncelikle bazı unsurları öğrenmeniz gerekir. Dekorcenneti.com olarak , sizlere romantik odak noktaları oluşturmanız için misaller sunarak, işinizi basitleştiriyoruz

Evinize romantik Dokunuşlar
Ayrıca dekor için şahsi bir değişler ilave etmek isterseniz, esin noktanız kalpler olsun. Kendinizin yapabileceği kalp biçimli çerçeveler tesirli bir dekorasyon oluşturabilir. Kalp sevginin simgeyi olduğu için, romantik civarlarda zati kalp en doğru biçimdir.

Evinize romantik Dokunuşlar
 

Evinize romantik Dokunuşlar
Romantik bir tasarı denilince çoğunlukla akla ilk gelen fikir bir akşam yemeğidir. Siz de romantik bir akşam istiyorsanız konutunuzda pencere kenarı, şömine önü ya da bahçeye yalnızca iki karakter bir masa hazırlayın. Çiçekler ve mumları ilave etmeyi unutmayın.

Evinize romantik Dokunuşlar
  Banyo tezgahınıza koyacağınız çiçekler tek başına romantik bir değiş için yeterli olacak efordadırlar.

Evinize romantik Dokunuşlar
Banyolar genelde dekorasyonda ikinci tasarıdadırlar. Ama her fırsatta söylediğimiz gibi banyolar konutlarımızın odaları kadar ehemmiyetlidir. Romantik değişlerde banyonuzu önemsememe etmeyiniz.

Evinize romantik Dokunuşlar
Romantik değişler için yatak odanızı odak noktası olarak seçebilirsiniz. Yalnızca azıcık daha romantik ve dürüst bir görüntü istiyorsanız karışık bir dekorasyon tasarıyı gerekmez. Yalnızca birkaç romantik değişler ilave edebilirsiniz. Misalin, çiçekle anında odanın ruhunu değiştirecektir. Masa ve komidin üzeri çiçekler için en hoş yerlerdir.

Evinize romantik Dokunuşlar
 

Evinize romantik Dokunuşlar
Yatakta kahvaltı ile güne başlamak…. Şayet büyük bir günün başlangıcında eşinize romantik bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız bu netlikle yatakta bir kahvaltı hazırlamak olmalıdır. Loş bir ışık ve hafif bir müzik….Daha sonra tepside kahvaltı ve çiçekler. Çiçek unutmayın. Sabah kahvaltı yapmaktan çok beğenmiyorsanız, sabah kahvenizi de yatakta içebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir