Evde Kına Gecesi Fikirleri

Düğün yanaşıyor, coşku dorukta. Düğün için salondur, düğün bahçesi, gelinkler vs derken fantastik bir yükün altına giren gelin ve damat için kına gecesini konutta yapmak en uygun olanı olabilir. Konutta kına gecesi fikirleri ile dilediğiniz gibi süsleyebildiğiniz konutunuza tüm dostlarınızı davet edebilir, felekten bir gece çalabilirsiniz. Usunuza gelebilecek tüm ayrıntıları mükemmel bir biçimde hazırlayabilirsiniz. Ayrıca unutmayın, kına gecesi için yalnızca yakın dostlarınıza göndereceğiniz cümbüşlü ve farklı davetiyeler hazırlamak artık moda! Bu davetiyeleri bastırmadan yalnızca dijital etrafta mail olarak gönderebilirsiniz de.

En içten etrafta, konutta kına gecesi

Özel faallik salonlarında yapılan kına geceleri hiç içten olmaz. Faallik çalışanlarının bitse de gitsek bakışları arasında eğlenmeye çalışan kızları külfetli gözlerle izleyen erkek tarafı. Ayrıca zoraki olduğu için gelmiş gibi görünen, masalar boş kalmasın ilginç görünmesin diye çağrılmış çok yakın olmayan dostlar. Tüm bu ilginçliklerin arasında eğlenmeye çalışan gelin ve yakın çsafhası. Kına yakılırken, ay kına da neymiş yorumları yapan uzak akrabalar. Tüm bu can sıkıcı ayrıntıların sizin kınanızda olmasını istemiyorsanız konutunuzu, bahçenizi ya da konutunuzun altında geniş bir salonumsu alan varsa orayı kına gecesi mekanı haline dönüştürmek en iyi fikir.

En farklı kına gecesi malzemeleri ile hazırlıklar

Kına gecesini gelin açısından unutulmaz kılan gecenin ayrıntıları, ne kadar eğlenildiği iken geceye katılan davetliler açısından geceyi unutulmaz kılan ayrıntılar ise kına gecesi armağanlarıdır. Sevilen davetlilere verilen armağanlar unutulmaz gecenin şık anıları olacaktır. Peki bu gecede ne armağanlar verilebilir? Küçük çevresinde süsler olan hem hatıra olarak saklanabilecek hem de olağan günlük yaşamda kullanılabilecek stildeki armağanlık aynalar olabilir. Arka kısmında kimin kına gecesi olduğuna ve tarihe dair küçük bir anekdot yer alır. Bunların yanında dilediğiniz biçimlerde yaptırabileceğiniz kokulu sabunlar, kokulu taşlar da en popüler kına gecesi armağanlıklarındandır. Kmektebi sabun ve taşların kokusunu da rengini de biçimini de siz seçebiliyorsunuz. Ancak biz yeniden de söyleyelim en popüler koku lavanta kokusu, en popüler renklerde pembe ve açık lila. Konutta kına gecesi ile alakalı gereksiniminiz olabilecek değişik bilgiler için kına gecesi için bahçe süsleme fikirleri yazımıza göz atabilirsiniz. Konutta kına gecesi için armağan ve süsleme örneklerinden en güzelleri de galerimizde sizleri bekliyor!

Bir cevap yazın