Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Konut ziynet eşyaları ve maliyetleri nedir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Azıcıktan sizlere paylaşacağımız birbirinden değişik oda dekorasyon aletleri ile oldukça şık odalar yapabileceksiniz. Burada olabilecek bir yanlış anlaşılmayı hemen gidermemiz gerekmektedir. Biz ziynet eşyası satışı yapmamaktayız. İnternet üzerinden inceleyip bulduğumuz görseller ve maliyet yaftaları üzerinden konuşuyoruz. Şayet bizim burada paylaşacağımız birkaç aksesuar güzelinize giderse sizler de internet üzerinden rahatlıkla bulabilir ve kendi konutunuzun dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Konut ziynet eşyası deyince uslarda genellikle oturma odasında kullanılabilecek şeyler gelse de her odada kullanabileceğiniz oldukça şık parçalardan bahsedeceğiz. Ancak bu parçaları çocuk ya da bebek odasına koymanızı nasihat etmiyoruz. Bunun sebebi onlara amigurumi oyuncaklar gibi dekorasyonların daha çok yakışacak olmasıdır.

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Konut Ziynet Eşyaları ve Maliyetleri

Konut ziynet eşyaları ve maliyetleri oldukça değişkenlik göstermektedir. Burada size en çok güzelimize giden parçayı hemen anlatmak istedik. Bu parça yeşil işlemeleri olan çok kibar ve şık bir su ibriğidir. Koyu yeşil rengi hem dikkat çekici hem de parlaklık katmış ve oldukça şahane bir biçimde göstermiştir. Zümrüt yeşili olduğu için oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Özellikle zümrüt yeşili odanız varsa bu stil bir ziynet eşyasını nasihat ederiz. Altın renkli kulpu ve kalan altın tasarımlarının üzerine ilave edilmiş beyaz inci görünümlü boncuklar gerçekten çok ayrıntılı ve güzel bir görünüm katmıştır. Ayrıca çiçeğin rengi de yeşille oldukça geçim sağlamıştır. Bu çok hoş ibriğin maliyeti ise 112 liradır. Tek bir parça için bütçeye göre fazla sayılabilecek bir maliyet olmasına karşın oldukça hoş görünmektedir. Daha Önceki bir aletin günümüz dekorasyonuna uygun olarak şekillendirilmiş bir versiyonu olan yeşil ibrik konut ziyneti eşyasına baktık az evvel. Daha Öncekilerden başlamışken daha öncekilerden devam etmek ismine el işlemeli ufak gaz lambasını ele alalım. Bildiğiniz gibi artık pek çok dekorasyon stilinde gaz lambası kullanılmaktadır. Özellikle dağ ve orman konutları konseptli olan konutlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu dekorasyon aletini daha özel kılmak için el imali nefis çiçek desenleri olan modellerini kullanabilirsiniz. Bu model oldukça şık ve kibar bir görüntü oluşturmaktadır. Ufak sapı da oldukça şık görünmektedir. Bu ufak gaz lambasının maliyeti ise, el işlemesi olduğundan 171 liradır.

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Uygun Maliyetli Konut Ziynet Eşyaları

Genellikle konutları süslemek için kısıtlı bir bütçe olmaktadır. Bu surattan fazla gider çıkarmak istemezseniz bu gayet bayağıdır. Konut ziynet eşyalarına baktığımızda bu gidişatı bütün olarak karşılayan setler bulunmaktadır. Misalin üçlü kelebek seti olan parçalara baktığınızda bunun fiyatının yalnızca 26 lira olduğunu göreceksiniz. İlk başta oldukça donakaltıcı olduğunu öğreniyoruz. Ancak bu şık ve kibar parçaların bu kadar ucuz olması onların makûs malzemelerden yapıldığını göstermemektedir. Bu parçalar sayesinde konutunuz oldukça şık ve kibar olacaktır. Bütçeleri çok zorlamayacak olsa da izafi olarak pahalı olan bir vazo da turkuaz olan vazodur. Bu vazo inceden birden kalına sonra tekerrür ince bir ağza sahip olan oldukça şık ve kibar bir vazodur. Hem kısa hem de uzun modeli bulunduğu için isterseniz tekli isterseniz çift olarak almanız muhtemeldir. Bu stil dekorasyon aletleri sayesinde oldukça şık ve güzel görünen vazolarla hem oturma odanızda hem de çalışma odanızda şık görüntüler elde edebilirsiniz. Çalışa odanızda stres seviyenizi eksiltmek için çiçekleri bulundurmanızı nasihat ederiz. Şayet çiçeklere alerjiniz varsa ya da kesintisiz onların bakımıyla uğraşmak istemiyorsanız o zaman sahte bir çiçek alıp bu biçimde vazoda kullanabilirsiniz.

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Ev Süs Eşyaları ve Fiyatları Nedir?

Bir cevap yazın