Etejer Modelleri ve Fiyatları

Etejer modelleri ve maliyetleri hakkında bilgi vereceğimiz bu yazımıza başlamadan evvel azıcık etejerin bütün olarak ne olduğundan bahsetmek istiyoruz. Etejer genellikle komodin ya da şifonyere benzemesi ile bilinse de genellikle konut ve büroların her alanında kullanılabilecek bir eşyadır. Kullanım emelini kendiniz tanımlayabileceğiniz için taşınabilir, geçim sağlayabilen bir mobilya çeşididir. Bu sebeple de sadece konutlarda değil bürolarda da kullanılabilmektedir. Salon, odalar hatta banyolarda dahi kullanabileceğiniz bu mahsulleri bürolarınızda tertip edici olarak dahi kullanabilirsiniz. Komodine benzetilmesinin nedeni kapalı modellerinin bulunmasıdır. Komodinden dağılmasının nedeni ise sadece yatak odasında değil her alanda kullanılabiliyor olması ve sarih modellerinin de bulunmasıdır.

Etejer Bütün Olarak Ne Emelle Kullanılır?

Etejerin kullanım emeli tamamen şahsın kendi seçimi arasındadır. Bu surattan şimdiye kadar etejer için muhakkak bir açıklama yapılmamış her zaman ucu sarih bireye vazgeçilmiştir. İsterseniz banyolarınızda ayna ve lavabo ile bir tam halinde kapaklı modellerinden seçerek derleyici olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz oturma odasında, kütüphane odanızda ya da salonunuzda aksesuarlarınızı sergileme emelli, kitap rafı yerine dahi kullanabilirsiniz. Mutfak için de kullanabileceğiniz bu mahsuller sayesinde kendinize şık bir raf dolabı olarak dahi değerlendirebilirsiniz. Yazımızın devamında etejer modelleri ve maliyetleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz ve son olarak görsel misallerimiz ile sizlere fikirler vereceğiz.

Etejer Modelleri ve Maliyetleri Nelerdir ?

Etejer modelleri ve maliyetleri her ebada ve çeşide göre farklılık gösterebilmektedir. Hazır üretim mahsullerden seçebileceğiniz gibi kendinize uygun bir modeli planlatıp size özel yapımını da yaptırabilirsiniz. Genel anlamı ile etejer modeller kapalı, sarih, çok rakamda raflı ve az rakamda raflı olarak farklılık göstermektedir. Bunlardan hangisini seçeceğiniz ise tamamen hangi alanda ne emelle kullanacağınıza göre şekillenmektedir. Banyo için ufak bir model seçmeniz gerekirken, derleme emelli istiyorsanız daha büyük ve raf rakamı yüksek model seçim edebilir, aksesuar sergileme emelli kullanmak istiyorsanız orta boy modellerden seçim edebilirsiniz. Düşünüldüğü kadar yüksek fiyatların olmadığı etejer modellerinde maliyetler modele göre ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Surat Türk Lirası gibi uygun bir maliyetten başlayan modeller, kullanılan malzemeye ve mahsul ebadına göre çoğalmaktadır.


Bir cevap yazın