Eski Püskü Şık Stil ile Banyo Dekorasyonu

Eski Püskü Şık Stil ile Banyo Dekorasyonu

80’lerde en çağıl avangardlar içinde moda olan ve bugün hala yükselişte olan, rahat ve çok mütevazi bir atmosfer yaratan en kadınsı dekorasyonun imajı haline gelen bir tarzdı.

Bu tarzın içinde beyaz renkler yaşlı bakış Büyük Britanya’nın en klasik çiçek desenleriyle karıştırılır. Yirminci yüzyılın başlarında yeni bir boya ile makyaj yapılan kabartmalı başlıklar, restore edilen ve rafine edilen en klasik şifonyerler ve yan sehpalar yahut kullanımdan kaldırılan dolaplar bu tarzın temel dekoratif unsurları haline geldi ve antika eserler iyi bir şekilde birleştirildi. En çağdaş mobilya ve kumaşlarla, kimi zaman bu geri dönüştürülmüş ve yıpranmış mobilyaların içinden geçen yılların muhteşem bir şekilde takdir edilmesini bırakıyor.

Bugün bulabiliriz özel dekorasyon mağazaları Büyük vitrin ve koltuklardan perdelere ve evimiz için mükemmel olan küçük dekoratif unsurlara kadar bulabildiğimiz bu tür salaş dekorasyonda. Bu tür dekorasyon sevenler için bu mağazalar, evleri için muhteşem nesneyi veya mobilya parçasını seçebilecekleri gerçek bir alışveriş cenneti haline gelir. Yine de bu üslubu harfiyen takip eden ve mobilyalarını antikacılardan alıp kendileri restore edip boyamayı tercih edenler de var.

Banyonuzu eski püskü şık bir tarzda dekore etmek için fikirler

Yumuşak, romantik ve antika esintili dekor stillerini seviyorsanız, bu bakımsız banyo eski püskü şık fikirleri listesine bayılacaksınız.

Bu projelerin her biri, banyonuzu çok azca çabayla basitten güzele dönüştürür. Mekanınıza eski püskü şık bir dokunuş eklemek ister misiniz?

Shabby Chic veya rustik tarzda 28 nesnede ucuz bahçe dekorasyonu

Dantel perde, kovan veya rozet veya küvet perdesi için bakıma muhtaç banyo tasarımlarından birini deneyin.

Odayı anında değiştirecek. Daha büyük bir proje için, güzel bir şifonyerde bir masa veya antika makyaj masası kullanan eski püskü şık banyolardan birini deneyin.

Banyolarda depolama çok önemlidir, bu nedenle bu tasarımların tonlarca kolay depolama projesi vardır.

Ahşap raflar, sepetler ve yine kullanılan dolaplar ergonomik ve güzel saklama çözümleri sunar. Yeni banyonuzu dekore ederken detayları unutmayın.

Bir cevap yazın