Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Daha Önceki kapı kaplama fikirleri ile kendinize oldukça güzel kapılar planlayacaksınız. Daha Önceki kapılar sayesinde konutunuz oldukça güzel görünecektir. Ayrıca kapı kaplanması sadece konutlarda kullanılmamaktadır. Kaplanmış genellikle mekteplerde, dershanelerde ya da ona eş eğitim müesseselerinde görürüz. Ayrıca kaplanmış kapılar genellikle çocuk odaları ve çocuklarla alakalıdır. Bunun sebebi natürel ki daha renkli ve dikkat çekici tasarımlara sahip olmasındandır. Misalin çocuklu ailelerin geleceği bir kafe yapmak istiyorsanız o zaman çocuk tuvaletinin kapısını kaplama yaparak çocukların dikkatini daha basit sürükleyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi bu sadece daha önceki kapılara değil yeni kapılara da yapılabilmektedir. Ehemmiyetli olan kapının kaplanmasının emeline hizmet etmesidir.

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Daha Önceki Kapı Kaplama Fikirleri

Daha Önceki Kapı Kaplama Fikirleri yazımıza başlarken elbette bunu en çok ilk mekteplere öneriyoruz. Bunun sebebi ilkokulların genelde daha önceki olmasıdır elbette. Kapıları değiştirmek ise oldukça maliyetli olduğu için bu biçimde kaplama yapmak isteyebilirsiniz. Misalin görsellerimizde de gördüğünüz gibi görsellerinizin içine Mustafa Kemal Atatürk’ü dahil edebilirsiniz. Ulu önderimizi çocukluktan tanımak oldukça iyi olacaktır. Ayrıca bazı kapı modellerinde fark ettiğiniz gibi onun laflarının olduğu kapı modelleri de bulunmaktadır. Bunları da kullanabilir ve oldukça rahat edebilirsiniz. İsterseniz sınıf kapılarının içine koyabilir ve daha çok görünmesini sağlayabilirsiniz. Kapıların dış kaplamasını yaparken ise azıcıktan da bahsedeceğimiz gibi muhtelif şeyler sınayabilir ve değişik desenleri kullanabilirsiniz. Kapıların dışına talebelerin de net görmesi için sınıf adını yazabilirsiniz. Genellikle ağaç olan bu desenler oldukça alaka çekici görünmektedir. Dış kapı renklerini kırmızı, mavi ve yeşil gibi dikkati sürükleyen sıcak renklerde kullanmanızı öneri ederiz. Şayet bir kurs kapısı ise o kursun içeriği ile alakalı bir şeyler barındırmasını öneririz. Misalin şayet bir programlama kursu ise kapısında bilgisayar ve 0 ve 1 sayılarının içerisinde olan bir tasarımı kullanabilirsiniz. Değişik bir misal olarak ise şayet satranç kulübü ya da kursu ise o zaman satranç masasının olduğu şeyleri kullanabilirsiniz. İkisi de oldukça şık bir tasarım olacaktır. Edebiyat dersi için misal vermek gerekirse büyük bir kitaplık ve bol bol kitap görsellerini kullanabilirsiniz.

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Konut için Daha Önceki Kaplanmış Kapı Modelleri

Konutunuzda daha önceki kapınızı kaplamak istiyorsanız o zaman daha değişik ve yumuşak tasarımları seçim etmelisiniz. Burada ehemmiyetli olan noktalardan bir tanesi de hangi kapı olacağıdır elbet. Misalin kelebekli görselimize bakın. Bu görseldeki kapıyı oturma odası ya da yatak odası kapısı olarak kullanabilirsiniz. Şayet odanızla rengi geçimli olmuyorsa o zaman rengini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu modelde kapıda hiçbir sırça bulunmamaktadır. Bu surattan yatak odaları için daha iyi olacaktır zira mahremiyeti tamamen sağlayacaktır. Bunun gibi şeyleri sınamanızı öneri ederiz. Ayrıca dış kapı olarak da daha eforlu ancak kaplanmış olan bu stil kelebekli modelleri seçim edebilirsiniz. Konut için bakıyorsanız o zaman çocuk odasında netlikle kullanabilirsiniz. Bu sayede daha önceki kapınız sanki yenilenmiş gibi olacaktır. Çocuğunuzun odasına ise kendi kapınız gibi yeniden kelebekli olan modelleri kullanabilirsiniz. Ancak burada ehemmiyetli olan nokta kapının oldukça fazla renklerinin olmasıdır. Bu sayede daha hoş görünecektir. Kelebek desenli kapıların yanı gizeme sevimli ve değişik değişik hayvanların olduğu kapı kaplamaları seçim edebilirsiniz. Özellikle orman temalı bir çocuk odanız varsa ve duvar kağıtları da bu orman teması ise uygunsa kapıda da bunu devam ettirebilir ve oldukça güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Kapı kapandığında duvarların tamamı kesilmeyeceği için oldukça güzel görünecektir. Ayrıca bu biçimde yalnızca duvar kağıdı ve daha önceki kapıyı yenileyerek çok değişik bir oda elde edeceksiniz.

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Eski Kapı Kaplama Fikirleri Nedir?

Bir cevap yazın