Erkek bebek odası duvar kağıdı modelleri

Bebek beklediğinizi öğrendiniz o ilk anı andırıyor musunuz? Varlığını bildiğiniz o andan itibaren, bütün gelecek tasarılarını yapmaya başlayıp nasıl bir odası olacağından tutun da işi mübalağa etip gideceği mektebe kadar düşünüp kaygı etmeye başlamadınız mı?  Çünkü, analık  “ Hele bir cinsiyeti muhakkak olsun”  diyerek hazırda beklediğiniz  o süreç de geçince artık sizi kimsenin yakalaması mümkün değil.  Haydi o zaman; erkek bebek odası duvar kağıdı modellerine bakıyoruz!

Çocuk odası için duvar kağıdı seçmeden önce

Çocuk odası için duvar kağıdı seçmeden önce beşik, dolap ve şayet kullanacaksanız emzirme koltuğu gibi ayrıntıların renk ve modellerini netleştirmeye çalışın. Bu bir sonraki düzey olan duvarlar, halı ve perde gibi seçimleri daha rahat  yapmanıza takviyeci olurken odanın bir bütün olarak gözükmesini sağlayacaktır. Ayrıca yanıtından da emin olmakta fayda var: Duvar kağıdı bebeğim için ne kadar sıhhatli? Bebekler için üretilmiş, nitelik dokümanı olan kağıtlardan seçim ettiğinizden emin olun!

Erkek bebekler için duvar kağıdı seçimi

Daha Öncekinden olsa erkek bebek dendi mi gözler hep maviye gider, seçimler de bu yönde yapılırdı.  Alışkanlıklar basit değişmiyor natürel. O yüzden de mavi tonları hala ilk sıradaki tahtına gözetiyor. Ancak artık tek başına değil! Huzurlu ve sade bir etraf yaratmak için krem, mint ya da nil yeşili gibi düz renkleri seçim edebileceğiniz gibi tanımlayacağınız bir duvarı son dönem gözdelerinden olan baskılı kağıtlar ile kombinyelebilirsiniz.  Seçiminizi desenlerin, hayvanların ya da çizgi film kişiliklerinin büyük olduğu kağıtlardan yana kullanacaksanız önerimiz bunun  için tek bir duvarı kullanmanız olacak. Öteki duvarları ise bu ana kağıdı oluşturan en soft renk ile kombinlemeyi deneyin.  Böylece küçüğün gözleri hem yorulmayacak hem de uzun seneler kullanılabilecek bir  seçim yapmış olacaksınız. Kullanım süresini çoğaldıracak bir öteki önerimiz ise suya dayanıklı duvar kağıtları olacak. Sonuç, kazan- kazan. Kar topu, puantiye ya da ufak desenleri olan kağıtlar ise korkmadan tüm duvarlar için kullanılabilir. Yine pinterest sayfalarından sonra konutlarda da görmeye alıştığımız ebatlı efekteler için bebek odası 3 ebatlı duvar kağıtlarına da göz atmakta fayda var. 3 ebatlı bu kağıtlar dört duvar içinde yeni bir dünyanın kapılarını açma gücüne sahip. Küçük bir andırdırma: 3 ebatlı kağıtlar için de tek duvarı seçim edin!

Bir cevap yazın