En Yeni Saksılık Modelleri

En yeni saksılık modelleri nedir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Konutunuzun hangi odasına koyarsanız koyu saksı modelleri oldukça ehemmiyetlidir. Şayet rüstik bir oda dekorasyonununuz varsa ona göre bir saksı modeli bulmalısınız. Şayet çağdaş bir dekorasyonunuz varsa çağdaş. Farklı oda dekorasyonlarına ait farklı parçaları kullanmak oldukça makûs olacaktır. Misalin nordik dekorasyona uygun bir saksı modelini retro dekorasyona sahip bir oturma odasına koyduğunuzu hayal edin. Oldukça esrarengiz olacaktır. Her oda dekorasyonuna nebat koymak oldukça manalı ve odaya yakışan bir hareket olsa da yanlış saksı seçmek pek manalı olmayacak ve odanın genel tasarımını bir hayli bozacaktır. Bu surattan şayet sizler de hazırsanız yeni ve farklı saksılık modellerine bir göz atalım.

En Yeni Saksılık Modelleri

En Yeni Saksılık Modelleri

En yeni saksılık modelleri sayesinde oldukça şık bir odanız olacaktır. Misalin hemen görsellerimizde de bulunan yuvarlak saksılık modeline bir bakmanızı nasihat ediyoruz. Artı işaretinin çevresini yuvarlak iki millete ile birleştirdiğinden oldukça farklı bir model olmuştur. Ayrıca orta boy çiçekleri yerleştirmeniz için de yeterli bir yüksekliği bulunmaktadır. Beyaz rengi sayesinde üzerinde bulunan saksıların rengini daha basit ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca yeniden beyaz rengi sayesinde hemen hemen her odanın dekorasyonuna oldukça yakışacaktır. Şayet bu saksılık modelinden hoşlanmazsanız hemen yanında bulunan sepet biçiminde olan saksı gibi bir şey bulabilirsiniz. Koyu renklerde olduğu için sarih desenlerde bir oda dekorasyonunuz varsa oldukça dikkat toplayacaktır. En yenilere bakıyorsanız o zaman ahşap olan modellere netlikle bakmanız lüzumludur. Hemen yukarıyada gördüğünüz görseldeki bir mahsul oldukça işinize yarayacaktır. Bu model daha büyük ve ahşap desenleri oldukça aşikar olduğu için çağdaş dekorasyonu olan bir odaya oldukça yakışacaktır. Ayrıca tasarımında yeniden yeterli bir yükseklik olduğu için ister yapraklı bir nebat yetiştirin ister bir çiçek oldukça şahane görünecektir. Burada dikkat etkeniz gereken şeylerden bir tanesi natürel ki saksıların renklerinin birbiriyle geçimi olmalıdır. Özellikle çağdaş dekorasyonu olan odalarda bu renkler çok daha ehemmiyet taşımaktadır. Tamamen aynı renklerde kullanmanızı önermiyoruz ancak birbiriyle ilgisiz renkleri kullanmanızı da önermiyoruz.

En Yeni Saksılık Modelleri

Farklı Saksılık Modelleri

Farklı ve son yarıyılların en popüler saksılık modelleri ise elbette ki metalden olanlardır. Metalik olan bu saksılıklarla oldukça şık odalar yaratabilirsiniz. Hem iç mekân hem de dış kullanıma oldukça uygundurlar. Misalin görsellerde de gördüğünüz beton saksılara bakın. Farklı bir geometrik tasarımı olduğu için saksılık modeli de oldukça farklı görünmüştür. Bu biçimde olan farklı geometrik cisimli saksı modellerini sınayabilirsiniz. Bu biçimde gri metalik bir görünümde olurlarsa tamamen çağdaş bir dekorasyon görüntüsü çizeceklerdir. Natürel ki daha minik ve yuvarlak olanları farklı odalara da geçim sağlayabilirler. Misalin görsellerimizde olan minik metal saksılıklar yatak odalarını ve şifonyer üzerlerini süslemek için çok daha uygun seçimler olacaktır. Bu metalik saksılıkları dış mekânda kullanmak istiyorsanız o zaman sizlere çok daha renkli saksılıklar nasihat ederiz. Renkli saksılıklar sayesinde oldukça şahane bahçe ve balkon tasarımlarınız olacaktır. Şayet renkli saksılıklar yapacaksanız o zaman en az üç tane ve farklı boylarda saksılar kullanmanız gerektiğini anımsatırız. Bu tasarımlarda değişiklikler sınamak istiyorsanız o zaman bisiklet modeli olanı da nasihat ederiz. Bisiklet olan model değişik saksılıklara göre daha somut bir varlığı esas aldığı için insanın usunda basitçe yer edinmektedir. Ayrıca ebadı basmakalıp bir saksılık olsa da bisiklet deseninde olduğu için basmakalıptan büyükmüş gibi gelmektedir. Görsellerimize bakarak farklı ve yeni modelleri basitlikle görebilirsiniz.

En Yeni Saksılık Modelleri

En Yeni Saksılık Modelleri

En Yeni Saksılık Modelleri

En Yeni Saksılık Modelleri

En Yeni Saksılık Modelleri

En Yeni Saksılık Modelleri

En Yeni Saksılık Modelleri

En Yeni Saksılık Modelleri

En Yeni Saksılık Modelleri

En Yeni Saksılık Modelleri

Bir cevap yazın