En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En yeni küvet modelleri nelerdir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Bu yeni küvet modelleri sayesinde oldukça hoş bir banyonuz olacaktır. Modellerin çoğu yeni olsa da daha önceki modellerden de birkaç görsel koyduk. Özellikle banal yüksek ayaklı küvet modelleri oldukça şık durmaktadır. Hemen görsellerden görebileceğiniz gibi beyaz porselen küvetin atına şekillendirilmiş ayakla gümüş ya da altın boyalı demir bulunmaktadır. Bu ayaklar küvetinizi havada yakaladığı için daha şık göstermektedir. Ayrıca yüksek olması ayakların zarafetini de öne çıkartmaktadır. Bu surattan netlikle bu stil modelleri seçim etmenizi öneririz. Natürel ki bu modellerin hepsi yalnızca beyaz porselen değildir. Bazılarının dış boyası mor gibi de olabilmektedir. Her ne kadar daha önceki desek dahi oldukça banal ve şahane modellerdir.

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En Yeni Küvet Modelleri

En yeni küvet modelleri yazımıza en banal modellerle başlamış olmamıza donakalabilirsiniz. Ancak mevzu küvet olunca bu normallik oldukça nazik bir antika parçaya dönüşmektedir. Mevzu ayaklı küvetler olduğunda bir kısmı değişiğinden daha uzun olarak dizayn edilmiş olan küvet modellerine bakabilirsiniz. Bu küvet modellerinde kafa koyma kısmı daha yukarıyada kaldığı için başınız oldukça rahat edecektir. Ayrıca azıcık da meyilli olduğu için daha rahat uzanacak ve çok daha fazla rahatlayacaksınız. Görselde gördüğünüz gibi bu ayaklı küvetin tasarımı antika küvetlere benzetilmeye çalışılmıştır. Bu da oldukça şık bir görünüş sağlamıştır. Ayrıca vintage bir banyo yapacaksanız o zaman bu stil küvetleri kullanmanızı nasihat ederiz. En yeni küvet modellerine porselen gibi olan küvetlerden devam edelim. Özellikle ayaklı küvet istemiyorsanız bol bol model bulacaksınızdır. Bu yeni küvetlerde en sık seçim edilen modeller elbette oval olan modellerdir. Oval oldukları için uzanıp dinlenmek oldukça rahattır. Az evvel anlattığımız küvet modelinde yalnızca kafanızı yaslamak istediğiniz kısım öteki kısma göre yüksekteydi. Ancak bu anlattığımız model genel olarak yüksektir. Bu sayede içerisine çok daha fazla su alabilir ve sizi daha da keyiflendirebilir. Bu modelleri seçim edecek bireylerin uzun olması güvenlik açısından oldukça lüzumludur. Banyodan çıkarken ıslak olacağınız için kaymayacağınıza emin olmanız lüzumludur.

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

Değişik Şekillerdeki Küvet Modelleri

Küvet modellerine baktığımızda pek çok değişik şey görüyoruz. Kuşkusuz en eksantriği görsellerimizde de bulunan ahşap küvet modelidir. Ahşap su geçireceği için şişer ve süratli yıpranır diye düşünüyorsanız o zaman bu model için yanılıyorsunuz demektir. Bunun sebebi şayet kaplaması bu biçimde hiçbir yer sıçranmadan yapılırsa o zaman gerçekten kullanışlı olacağıdır. Ayrıca ahşap desenleri banyoya tamamen bir dağ konutu hissi de verecek ve oldukça hoş bir banyo modeli elde edeceksiniz. Ayrıca bu banyo modeli oval olsa dahi tamamen zımparalanmadığı için değişik çıkıntıları da vardır. Bu banyonuza daha kaba ancak hoş bir his verecektir. En son anlatacağımız değişik biçimde olan küvet modeli natürel ki kare olan küvet modelidir. Gördüğünüz gibi kare olduğu için içerisinde hoş ve içine basitlikle yerleşebileceğiniz bir oyuk bulunmaktadır. Bu sayede gününüzün tam stresini atabilirsiniz. Ayrıca kare desenini oluştururken kenarlarda fazla alanlar da kalmıştır. Bu sayede banyodayken kenarına bir şeyler koyabilir ve çok daha rahat edebilirsiniz. Misalin kuru bir havlunuzu oraya koyar ve küvetin içindeyken telefon ya da kitapla uğraşabilirsiniz. Elleriniz ıslanırsa hemen kenardaki havlunuzla elinizi kurulayabilirsiniz. Ya da meşrubat ve bilgisayar ya da tabletinizi getirebilir ve dizi ya da film izlerken meşrubat kapsa eğlenirsiniz. Bu biçimde oldukça kullanışlı ve çok hoşlanacağınız bir küvetiniz olacaktır.

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

En Yeni Küvet Modelleri Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir