En Yeni Gece Lambası Modelleri

#Reklam Responsive

En yeni gece lambası modelleri oldukça değişik tasarımlarıyla bizi büyülemeye devam ediyor. Çocuk, genç ve erişkin odaları için değişik modellerde gece lambası bulmak olasıdır. Bunun sebebi elbette geniş yaş skalasıdır. Misalin azıcıktan da göreceğiniz gibi minik ananas gece lambası erişkin odalarında hoş olmayacağı gibi, erişkin odaları için olan modeller de genç ya da bebek odalarında olmayacaktır. Her yaşın kendine uygun ve değişik gece lambası modellerine yakından bakmamız lüzumludur. Bazıları azıcık geçmişi hatırlatsa da elbette bu modellere eş modeller arasından tercih yapmak ya da tasarı kurmak zorunda değilsiniz. Lambaları alacağınız yere gidip oradaki modellere de bakmalı ve gece lambası seçmeden evvel değişik modeller gördüğünüzden emin olmalısınız.

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En yeni gece lambası modelleri yazımıza hemen genç odasıyla başlayalım. Genç odası gece lambası modelleri hem çocuk odası hem de erişkin odası için olan modellerden esin almaktadır. Bunun sebebi genç yaş grubundaki fertler ne bütün olarak çocuk ne de bütün olarak erişkin sayılmaktadırlar. Bu surattan genç gece lambası bakarken onların alakası oldukça ehemmiyetlidir. Bizler bu noktada netlikle neon gece lambalarını öneriyoruz. Neon lambalar kafelerde ya da duvar reklamlarında da daha öncekinden beri oldukça kullanılsa da tekerrür popüler oldular. Özellikle gençler arasında popülerleşen neon yazıları gibi görselleri anımsatacak ve oldukça alaka sürükleyecektir. Neon gece lambaları birbirinden değişik modellere sahip olduğu için oldukça geniş bir renk skalasına da sahiptir. Misalin kahverengi, beyaz ve sarının ağırlıkta olduğu bir genç odanız varsa o zaman sarı ve turuncu renkleri odanıza oldukça yakışacaktır. Bu renkleri odanızda pastel tonlarda kullansanız da neon renkler parlayacak ve dikkat toplayacaktır. Ayrıca gece sarih olduğunda yanacağı için de mesele olmayacaktır. Desen olarak ise birbirinden değişik desene sahiptir. Misalin gökkuşağı deseni oldukça popüler bir seçim olacaktır ya da tek boynuzlu atta son zamanların en sık seçim edilen neon gece lambalarından. Şayet popülerlerden uzaklaşıp daha olağan istiyorsanız o zaman size yıldız ya da ay öneririz. Bu sayede de oldukça şık olacaktır.

En Yeni Gece Lambası Modelleri

Değişik Tasarım Gece Lambaları

Gece lambaları sadece genç odaları için kullanılmaz. Çocuk odaları için de elbette kullanılır. Özellikle minik çocukların odasına koymanız için bulut gece lambası modelini öneri ediyoruz. Bulut gece lambası modelinin çevreyi tamamen kapalı olduğu için ışığı soğurur. Bu da çocuğunuzu yatarken hemen hemen hiç rahatsız etmeyecektir. Şayet her tarafı kapalı olduğu için hoşlanmazsanız o zaman kaktüs ya da ananas desenli gece lambası modelini öneririz. Oldukça sevimli oldukları için çocukların alakasını hemen sürükleyecektir. Ayrıca kafasında abajur olan çocuk biçimindeki gece lambası modelini de öneri ederiz. Sevimli olduğu için ayrıca çocuk biçiminde olduğu için odaya oldukça geçim sağlayacaktır. Erişkin odalarında ise şiddetle 3d gece lambalarını öneri ederiz misalin uçak modelli gece lambası. Bunun sebebi havalı olmasıdır. Ayrıca bu gece lambasını sadece gece lambası olarak değil çalışma masanızda ziynet olarak dahi kullanabilirsiniz. Fazla ışık yaymadan hafifçe aydınlatacağı için uyurken sizi rahatsız etmeyecektir. Bunların yanında basketbol topu ya da ay modeli gibi yeniden erişkin yatak odalarına uygun modeller de bulunmaktadır. Bu gece lambaları özellikle çağdaş yatak odası tasarımlarında hoş görünmektedir. Daha olağan ve vintage bir yatak odanız varsa o zaman duvar gece lambası gibi modelleri seçim edebilirsiniz. Sarkan boncuklu ziynetler odanızın daha da şık görünmesini sağlayacaktır.

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En Yeni Gece Lambası Modelleri

En Yeni Gece Lambası Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir