En Trend İç Dekorasyon Kapı Modelleri

Konut dekorasyonunda duvarların rengi, deseni, iç cephe boyası veya alçı yapısı çok önemlidir. Çünkü konutu gösteren hatta temsil eden ayrıntıların başında duvarlar kazanç. Duvarların yanında belki o kadar da dikkat çekmeyen küçük yan kahramanlar vardır. Bu kahramanlar iç dekorasyon kapı modelleridir. Her ne kadar dekorasyon yazıları içerisinde ya da dekorasyon mağazalarında önemli bir ayrıntıymış gibi görünmese de iç kapılar en az dış kapılar ve duvar renkleri kadar önemlidir. Konutunuzun çehresini tanımlayacak olan bu kapılar, aynı zamanda konutunuzun stilini tanımlar. Çağdaş bir tarz ve değişik yorumları temsil eden kapı modellerinin yanında basmakalıptan vazgeçemeyenler için de basmakalıp modeller vardır. Usunuza gelebilecek her stile ve üsluba uygun iç kapı modelleri vardır desek yanlış olmaz. Öyleyse gelin bakalım hangi kapı hangi stile daha uygun?

Bu senenin gözde iç kapı modelleri

Ahşap, ne mutfak dekorasyonunda ne de salon dekorasyonunda tesirini hiç bir zaman yitirmedi. Bazı zamanlarda sen azıcık bekle biz başka şeyler sınayıp gelelim dediysek de asla ahşaba tamamen arkamızı dönmedik. Tabi ahşap da kendini değiştirmeyi, geliştirmeyi hiç vazgeçmedi. Asla ben buyum işte değişmem demedi. Zamanın ve trendlerin tesirinde değişen ahşap tüm zamanlara hitap eden bir malzeme oldu. Natürel olarak bu senenin trend iç kapı modellerinde tüm zamanlara hitap eden şık ve basmakalıp ahşap kapılar yer almakta. Kapı modelleri seçiminde size esin verebilecek ahşap kapılar, pak ve net çizgilerin yanında sadelik ve asalet sunuyor. Masif ahşap modelleri bulabileceğiniz gibi değişik renk ve desenlere sahip kapılar da bulmak mümkün.

Çağdaş iç kapı modelleri

Seksenler ve doksanlardan kalma dekorasyon fikirleri desek usumuza ilk çift kanatlı kapılar kazanç. Büyük salonların kış aylarında bir kısmını kullanmak ve ısıdan tasarruf etmek için tasarlanmış bu kapı modelleri günümüzde çağdaş mimari üslubu ile yine açıklanıyor. Vaziyet böyle olunca da değişik yerlerde çok değişik kullanımları karşımıza çıkıyor. Ancak çağdaş iç kapılar dediğimizde çok daha değişik bir stil görüyor, desenli kapılar. Kalın ve net çizgiler ile çizilen, geometrik desenlerin soğuk ama havalı duruşunu yansıtan bu kapı modelleri günümüzde en çok seçim edilenlerden. Bu kapı modelleri hakkında daha fazla bilgi için konut iç kapı modelleri yazımıza göz dolaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın