En Şık Çocuk Odası Ranza Modelleri

Çocuk odası modelleri diyince usuma cıvıl cıvıl dizayn edilmiş, rengarenk odalar gözümüzün önüne gelmektedir. Konuttaki çocuk rakamı fazla olunca oda alanını aktif kullanmak önem talep ediyor. Tabi bu alanları da çocuklarımızın oyunlarını oynayabiliceği, derslerini çalışabilecekleri ve hayal güçlerini kullanıp yaratıcılıklarını ortaya koyacakları alanlar yaratmak önemli. Bu civarları yaratmak için en çok kullanılan mobilyaların başında ranzalar kazanç. İster alan darlığı olsun, ister kullanım biçimi olsun ranza; hem çocukların, hem de gençlerin odalarında sık sık kullanılan mobilyalardan biridir. Ayrıca daha çok alan kullanımını sağlaması yanı gizeme renkli ve şık cocuk odaları dekore etmek mümkün. Ranzalar aşinayı üzere 2 yatağın üst üste katlı bir biçimde dizayn edilmiş bir yatak odası mobiyasıdır. Artık dekorasyon ürünü olarak da kullanılan ranza çdenkleri aşinayı üzere çok fazla. Hatta yanında yarattığı alanları daha verimli olarak kullanmanızı sağlayacak aparatları mevcut. Verecek olduğumuz örneklerde siz de lüzumunuz olan ranzayı bulabilir, şık çocuk odaları dekore edebilirsiniz.

  • Ranzanın alt kısmında baza ya da sandık olması

Ranzanın altında baza ya da sandığının bulunması çocuğunuzun fazla eşyalarını koyabiliceğiniz yeni ve korunaklı bir alan oluşmasını sağlacaktır. Hem saklı gizli görünecek, hem de ranzanın şık görünmesini sağlayacaktır.

  • Şık tasarımlı merdiven tasarımları

Aşina ranza modellerini usunuzdan silin, o aşina ince, rahatsız ve riskli merdivenleri özellikle. Çocukların üst yatağa çıkmasını basitleştiren, düşme riski az olan merdivenler artık ranzaların vazgeçilmesi. Ayrıca merdiven basamaklarından oluşturulan saklı çekmecelerde yeni kullanım alanları yaratmakta. Hem çocuklarınızın düşme riskini en aza indirecek hem de dağınıklıklarını toplamanızı sağlayacak şık tasarımlara sahip ranzaları seçim edebilirsiniz.

  • Yeni reyin ve çalışma alanları

Çocuklarımıza konutun içerisinde reyin alanları yaratmakta zorlanıyoruz. Bu alanları yaratalım ki onlarda hayal güçlerini kullanıp şahaneler yaratsınlar. Ahşap ranza modelleri ile çocuklarınıza bu alanları sağlamanız mümkün. Hem çalışma masalarına da alan yaratan ranzaları seçim ettiğiniz zaman oda alanını aktif bir biçimde kullanabileceksiniz.

  • Yataklar ve dolap bir arada

Bir çocuk odasının esas mobilyaları yatak ve dolaptır. Siz de ikisi de bir arada olmasını istemez misiniz? Yeni planlanan çocuk ranza modeleri sayesinde hem yatakları, hem de dolapları bir arada sahip olmanız mümkün. Hem odanın alanından yararlanacaksınız; hem de şık, rengarek bir çocuk odasına sahip olacaksınız.  

Bir cevap yazın