En Romantik Banyo Modelleri

Kim istemez ki mis gibi kokan köpüklerin içerisinde ılık suda uzanıp günlerin belki de ayların bitkinliğini atmak. Kim istemez ki saatler süren mis gibi banyo neşeyi yapmak. Kim istemez ki yollarına güller dökülen bir jakuzide saatlerce dinlenmek, yumuşacık müzikler dinlemek, beğendiği içeceklerini yudumlamak. Yollarına güller dökülmüş kısmı belki erkekler için geçerli olmayabilir ancak onun dışındaki tümümün herkes tarafından ahh keşke nidaları arasında istenildiğinin farkındayız. Biz de bunun için filmlerdeki en romantik banyo modelleri ve dekorasyonlarını konutlarınıza taşıyabilmeniz için size takviyeci fikirler hazırladık. Banyosunu hoşlananlar, henüz yenilemek gibi bir görüşü olmayanları da birbirinden şık, iç açıcı ve romantik banyo modellerinin bulunduğu galerimize davet ediyoruz. Keza yalnızca bakması dahi insanın içine bir neşe dolduran dünyanın en güzel banyo örneklerini galerimizde bir araya getirdik. Biz hazırlarken içimiz eridi eminiz ki sizi de bu banyolar baya etkileyecek.

Banyo dekorasyonunda romantik renkler

Romantik renk denince kapitalist batı dünyasının dayatttığı kırmızı ilk akla gelen renktir. Kırmızı güller, kırmızı kalpler, güllerden oluşmuş kapler, yastıklar derken burnumuza kadar kırmızıya batmış vaziyetteyiz. Kırmızı aşkın veya isteğin rengi olarak yansıyabilir ancak tek renk değildir. Ayrıca herkes kırmızı da hoşlanmak zorunda değilidir. Kırmızı güller, kırmızı ayılar derken kırmızının irite ettiği insan rakamı arkasıydı. Sırça göbeği yeşil gibi, sarı gibi, pembenin tatlış pastel tonları reelinde oldukça romantik renklerdir. Renklere anlam katmak azıcık da bizim elimizde olduğu için romantik olmasını istiyorsak romantik olurlar. Banyo dekorasyonunda romantik bir stil elde etmek istiyorsanız kırmızı burada kullanmak için çok uygun bir renk değil zati. Belki kırmızı aksesuarlar kullanabilirsiniz ancak duvar renklerinde, küvet renklerinde ve banyo dolaplarında bu rengi kullanamazsınız. Azıcık önce belirttiğimiz gibi değişik pastel renk tonlarını mumlarla süsleyerek son derece şık ve romantik bir etraf yaratabilirsiniz.

Romantizmin olmazsa olmazı çiçilaveler

Güllerden hiç bahsetmiyoruz dahi. Dünyada o kadar çok güzel, renkli çiçek varken neden kırmızı güllere sıkışıp kaldık kavramak ihtimalsiz. Ama siz siz olun kırmızı güllerden başka güllere daha çok şans tanıyın. Romantik banyo dekorasyon örnekleri yazımız da size ayrıca esin verecektir.

Bir cevap yazın