En Modern Oda Bölücü Tasarımları

Minimal oda tasarımlarından daha önceki yazılarımızda sık sık bahsettik. Her birinin özelliklerinden, mobilya tasarımlarından, renklerinden ve biçimlerinden. Hangi odalar için ne stil mobilyalar kullanabiliriz, duvarları nasıl boyarız veya renklendiririz gibi tüm mevzulardan bahsettik. Bu yazımızda ise bir zamanların en çok kullanılan ve en fazla rağbet gören aksesuarlarından birinden bahsedeceğiz, oda bölücülerden. Zaman içerisinde değişen trendlere pek iyi ayak uyduramadığı için azıcık demode kalmış olan bu oda bölücülerin farklı tasarımlarda olanlarını da bulmak mümkün.  Bu içeriğimizde sizler için en çağdaş oda bölücü tasarımları ve onların kullanım örneklerini bir araya getirdik. Böylece değişik alanlarda nasıl kullanım sağlayabileceğinizi, küçük odaları daha nasıl kullanışlı hale getirirken büyük odaları nasıl değişik bir şekle sokabileceğinizi görmüş olacaksınız.

En Modern Oda Bölücü Tasarımları
En çağdaş oda bölücü tasarımları, günümüzde daha çok kitaplık ve vitrin gibi daha doğrusu raf gibi  kullanılan bölücülerdir. Bunlara oda seperatörleri ismi de verilir. Seperatör ingilizce ayırıcı demektir. Odaları birbirinden ayıran veya oda içerisindeki alanları birbirinden ayıran bu bölücüler sayesinde çok çdenkli mobilyaları değişik alanlarda sanki değişik odalarmış gibi kullanabilirsiniz. Oda bölücüleri büyük bir odanın iki yanını değişik alanlar olarak kulanmak için yerleştirebilirsiniz. Geniş bir salonun bir kısmını yemek odası bir kısmını oturma odası veya salon olarak düzenleyebilirsiniz. Aynı biçimde bu salonun bir kısmını okuma alanı bir kısmını tv izleme alanı olarak kullanabilrsiniz. Ysaldırı odası içerisinde de bu ayırıcıları kullanarak yatak odanızın bir kısmını giyinme alanı haline getirebilirsiniz.

En Modern Oda Bölücü Tasarımları
Kitaplık olarak kullanılabilen oda bölücüler sayesinde yer kazanabilirsiniz. Kitaplık olarak kullanılabilen çağdaş oda bölücü tasarımları şık ve elverişlidir. Istediğiniz yere taşıyabilir ve orda kullanabilirsiniz. Galerimizde sizler için kullanım örnekleri ile beraber hazırladığımız oda bölücü örneklerini görebilirsiniz. Bunların içinden sevdiğiniz örnekleri isterseniz değişik biçimlerde de yerleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın