En Modern Müstakil Ev Tasarımları

Müstakil evler... Bazen kulübeler, bazen de lüks villalar şeklinde karşımıza çıkıyor. 2021 yılında ortaya çıkan ve devam eden koronavirüs pandemisinde müstakil evlerin değeri bir kez daha ortaya çıktı. Günümüz dünyasında apartman kültürü tüm hızıyla, kontrolsüz bir şekilde gelişmekte ve insanların müstakil evlere ilgisi yok denecek kadar azdır. İnsanlar ısınma, güvenlik ve diğer sebeplerden dolayı apartman hayatını tercih etmektedirler. Ancak yeni dönemde müstakil evler site içi yapı şeklini almış, dairelerin sağladığı tüm kolaylıklar müstakil evlerde/müstakil villalarda sağlanabilmektedir. Bu yazımızda sizler için modern müstakil ev tasarımlarının görsellerini derledik.

Günümüz yapılarında eski moda evler yerine daha pratik ve Avrupa tarzı tasarımlar kullanılmaktadır. Eski sabit yapıyı kırmak, modern dünyanın tasarımına ayak uydurmak, görsel zevki ön plana çıkarmak, kullanım kolaylığı sağlamak ve tüm ihtiyaç ve diğer imkanları bir araya getirmek.

Geçmişteki evlerde kileri örnek alacak olursak kiler evin yiyecek depolama odalarıdır. Evin bodrum katında, garajda ve doğrudan ulaşılamayan yerlerde bulunurlar. Kiler, kullanım kolaylığını öne çıkaran, mutfağa yakın, günümüz binasında en basit örnektir.

Doyurucu bir yemekten sonra evdeki kızartma kokusu, yağ kokusu ve buna benzer keskin koku rahatsız edicidir. Artık apartmanlarda bile kızartma mutfağı bir seçenek değil zorunluluk ve standardizasyon haline geldi.

Eski tabuları yıkmak zor değil

Alışkanlıklarımdan vazgeçemem diyenlerdenseniz sizi bu yola çıkaralım. Evden uzakta bir garajdan evle bütünleşik bir garaja geçiş tamamlandı. Kolaylık açısından, soğuk kış aylarında olduğumuzu düşünürsek, sabah evden çıkıp garaja gidip arabayı çalıştırmayı mı yoksa evin kapısını açıp içeri girmeyi mi seversiniz? Tabii ki, aracı doğrudan ziyaret etmeyi tercih ettiğinizi duymuş gibiyiz. Her yenilik kötü bir şey değildir ve yeniliklere açık olmak ve standartların ötesine geçmek bazen sizin için çok faydalı olabilir.

Müstakil villalar, konaklar veya küçük ve en küçük müstakil evler için ilk tercih olabilir. Sizler için derlediğimiz modern villaları resimlerimizde inceleyebilirsiniz.

En Modern Müstakil Ev TasarımlarıEn Modern Müstakil Ev TasarımlarıEn Modern Müstakil Ev Tasarımları

En Modern Müstakil Ev Tasarımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir