En Modern 20 Yatak Odası Gardrop Modeli

Çağdaş zamanların yoğun iş temposunda azıcık da olsa dinlenmeye çalıştığımız sevgili yatak odaları. Bu odalardaki tüm eşyaların yaşamımızı basitleştiren, bizi dinlemek için geldiğimiz odamızda hazır ve nazır bekleyen eşyalar olması gerekiyor. Çağdaş yatak odası ekipleri en az eşya ile en fazla gereksinime yanıt vermeye çalışıyor. Çağdaş gardrop tasarımları da size hareket edecek alan vazgeçerken ortalıktaki bütün dağınıklığı kaldırmak istiyor. Iç açan renkleri ile odaya uyum katan yatak odası dolapları, yataktan sonra bu oda dekorasyonundaki en önemli parça.

Küçük yatak odaları için gömme gardroplar

Duvarın devamı gibi görünen, yalnızca kapağı açıldığında gardrop olduğu anlaşılan dolaplar küçük odaların dar alanlarına mükemmel geçim sağlar. Konut yapılırken planlanabileceği gibi sonradan da yapılabilir. Oda içerisindeki iki sütun arasına hazır bir dolap ya da yatak sığdırmak çok güçtür. Ancak bu iki sütun arasına kendiniz gömme bir dolap yaptırıp bu alanı en yararlı biçimde kullanabilirsiniz. Çağdaş uslu depolama alanlarının başında gömme dolaplar kazanç. Dingin ve sade bir yatak odası dekorasyonu için beyaz renk tonlarında yatak ekipleri ile duvarın renginde gömme dolap uygundur. Yatak odası duvarlarının ve aynı zamanda mobilyalarının açık renk tonlarında, natürel renklere yakın yeşil, sarı ve mavi tonlarında olması yattığınız odanın daha huzurlu ve uysal olmasını sağlar.

Sırçalı dolaplar, Yatak odasının derleyicileri, raflar

Yatak odası karmaşasını ortadan kaldırmanın en basit ve kullanışlı yollarından biri de raflar ve çekmecelerdir. Raflar, sürekli gereksinimimiz olan düzenli kullandığımız eşyalar için uygunken çekmeceler daha çok iç çamaşırı, çorap gibi toz olmasını istemediğimiz üzerinin örtülü olması gereken daha özel eşyalarımız için uygundur. Çağdaş gardrop tasarımlarında dolap kapaklarının içerisinde özel raflar ve çekmeceler de yer alır. Komodinlerin, şifonyerlerin dışında dolapların içerisinde de çekmece bulunması konfor sağlar. Mutfak ve yatak odasında en çok ihtiyaç dinlenen şey dolaptır. Ikisinde de bol bol eşya vardır ve bunları toplayıp düzenlemek çok güçtür. Gardrop modelleri hakkında daha fazla bilgi için çağdaş yatak odası dolap modelleri yazımızdan esin alabilirsiniz.

Bir cevap yazın