En Güzel Ev Dekorasyonu İçin Kendi Lambanı Kendin Yap

Kendin yap fikirleri ile süsleyici ürünler yapmaya kalktığımızda araştırmalara başlarız. Bu araştırmalar sırasında ne stil ürünlerden ne stil eşyalar yapıldığını gördüğümüzde afallamışlık içerisinde kalırız. Konut dekorasyonu için kendiniz yapabileceğiniz en basit ve yaratıcı ürünlerden bir tanesi de lambalardır. En güzel konut dekorasyonu için kendi lambanı kendin yap görüşü ile ortaya çıkan işler lambalarınızı gören herkesi hayrete düşürüyor. Konuttaki tüm süslü kağıtları kullanarak veya daha önceki boş sırça şişeleri kullanarak yapabileceğiniz bu lambalar yalnızca süsleyici değildir, bu lambaları hakimiyet edip güvenli olduğuna karar verdikten sonra konutlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En Güzel Ev Dekorasyonu İçin Kendi Lambanı Kendin Yap
Kendi lambanı kendin yap fikirleri içerisinde sıfırdan lambalar yapma fikirleri vardır, bunların yanında bir de var olan lambaları değiştirme, süsleme ve ortaya tertemiz lambalar çıkarma fikirleri de vardır. Olağan sıradan bir ampulün dışını süsleyerek, ona bir kaç ampül daha ilave ederek, uzun siyah kalın kablolara bağlayarak son derece çağdaş bir el üretimi lamba elde edebilirsiniz. Unutmamak gerekli ki bu stil lambalar yaparken lambanın dışında kullandığımız boyalar ısıya dayanıklı olmalıdır. Özellikle daha önceki tip tasarrufuz ampüllerin dış kısmı çok incedir ve dışındaki boyayı yakabilir. Değdiğinizde el yakacak sıcaklığa dahi gelebilir. Buna karşı önlem almak gereklidir. Bu stil yüksek sıcaklıklara dayanıklı boya ve simler bulmak mümkündür. Kendin yap malzemeleri satan hobi dükkanlarında istediğiniz stilde malzeme bulabilirsiniz.

En Güzel Ev Dekorasyonu İçin Kendi Lambanı Kendin Yap
Demir ve metal borulardan yapılam lamba tasarımları son zamanların en çok alaka gören tasarımlarıdır. Şık ve olağan salonlar dışında istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu lambaları daha önceki bir kaç lambayı bir araya getirerek yapabilirsiniz. Olağan ampüllerin üzerine yalnızca abajur kısmı ilave ederek tamamen başka stilde bir lamba sistemi de ortaya çıkarabilirsiniz. Kendi lambanı kendin yap projelerinde her parçasını sizin yaptığınız özel tasarımlar dışında hazır daha önceki lambaları kullanarak yenilerini yapmak da bulunur. Yalnız siz siz olun lamba üretiminde güvenlik mevzusunun çok önemli olduğunu unutmayın. Yani isterseniz bu lambaları yalnızca süsleyici süs olarak konumlandırabilrsiniz ancak kullanmak isterseniz kasvet yaratmaması için hakimiyet edilmiş olması gerekir.

En Güzel Ev Dekorasyonu İçin Kendi Lambanı Kendin Yap
Galerimizdeki kendi lambanı kendin yap örneklerine de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın