En Ekonomik Ikea Düğün Paketi Önerileri

Ikea markası, iskandinav konut dekorasyonu kültürünü baz alan, bizim banal konut dekorasyonu stilimizden çok uzak bir markadır. Sadelik, beyazlık, parlak ve rahat konut dekorasyonu görüşü ile yola çıkan marka ülkemiz dahil dünyanın bir çok yerinde fazla alaka ve sevgi ile karşılanmıştır. Ikea yatak odalarından mutfaklara, çocuk odalarından salonlara kadar her yerde en hoşlanılan mobilya markalarından biri olmuştur. Biz de bu şahane markanın düğün zamanı genç çiftler için kurulabilecek ekiplerinden setler hazırlayarak, yeni evlenecek çiftlere takviyeci olmak istedik.

En Ekonomik Ikea Düğün Paketi Önerileri
Ikea düğün kutuyu önerileri denince usunuza banal düğün kolileri ya da çeyiz kolileri gelmesin. Çünkü ikea markasının özel olarak koli halinde sattığı ürünleri yok. Çeyiz kolisini ancak siz kendiniz oluşturabilirsiniz. Düğün kutuyu hazırlarken beyaz eşyaların hiç birini seçemezsiniz. Buradan yalnızca mobilya seçimi yapabilirsiniz.

En Ekonomik Ikea Düğün Paketi Önerileri
Ikea mobilyalarının en önemli ve en güzel özelliği, her bütçeye ve stile uygun olması. Yani en çağdaş ve ters stil için de en banal stil için de burada mobilya bulmak mümkün. Ayrıca 10 sene garantili fazla pahalı bir masanın yanında oldukça kolay ancak şık bir biçimde planlanmış çok uygun maliyetli bir masa bulmak da mümkün.

En Ekonomik Ikea Düğün Paketi Önerileri
İkea düğün kutularını oda bazlı ya da bir kaç oda bir arada tüm konut gibi düşünebilirsiniz. Biz örneklerimizde daha çok oda bazlı kutular hazırladık. Bu kolilerde beş bin tl gibi maliyetlere oldukça kullanışlı ve sade odalar dekore edebilirsiniz. Aynı biçimde daha yüksek maliyetlerle de oda dekore etmek mümkün.

Bir cevap yazın