En Beğenilen 2019 El Örgüsü Bebek Battaniyesi Modelleri

Bebeğiniz için kendi ellerinizle ördüğünüz hoş bir battaniye yapmak istiyorsanız sizlere En Hoşlanılan 2019 El Örgüsü Bebek Battaniyesi Modelleri ni seçerek şahane misaller seçtik. Bebek Battaniyesi Modelleri şiş veya tığ kullanılarak örülmüş tek parça ve motifli olarak görülüyor.

En Hoşlanılan 2019 El Örgüsü Bebek Battaniyesi Modelleri

Tabi bazı misal modeller de hem tığ hem de şiş kullanılarak örülmüş modeller de var. Bebekler için son derece nitelikli, organik yünler bulunuyor. Yumuşacık nitelikli bebe yünleri organik olduğu için bebeğinize asla alerji yapmayacaktır. Sizlere teklifimiz bu nitelikli yünler arasın dan tercih yapmanız olacaktır. Hoş bir bebek battaniyesi örmeye başlamadan evvel hoşlandığınız bir modeli, rengi ve en iyi yünü seçmelisiniz. Şiş kullanarak tep parça tam bir battaniye örmek isteseniz, işinizi basitleştirecek misinalı şişleri seçmelisiniz. Tığ kullanacaklar için ise teklifimiz motifli bir misal seçmeniz olacaktır, bu biçimde hiç bunalmadan hoş bir battaniye örebilirsiniz.

El Örgüsü Bebek Battaniyesi Modelleri

Ancak hemen bir anımsatma da yapalım, şiş ile örülen örgüler her zaman çok daha yumuşak olur. Tığ işi örgülerin azıcık daha sert olmasının sebebi zincir tekniği kullanıldığı için ipin sıkışarak sert bir doku oluşturmasıdır. Tabi bebe yünlerinin ne kadar yumuşak olduğunu da göz önüne alacak olursak, tığ örgülerde yumuşak ve ipeksi olabilir. Yeni doğan bebekler için onları sıcak yakalayacak ve anne deriyi kadar yumuşacık saracak hoş bir battaniye örmenin bütün zamanı geldi diyebiliriz. İsterseniz bebeğinize, isterseniz armağan olarak kendi el emeğiniz ile örülmüş bir bebek battaniyesinin yerini hiç bir şey yakalayamaz. En yeni misal modeller ve en yeni örgü teknikleri ile yapılmış birbirinden hoş bebek battaniyesi modelleri ni sizler için derledik. Araştırarak bu kış bebeğinizi soğuktan gözetecek ve kendi el emeğinizi kullanarak bebeğinize bir battaniye örmenin de mutluluğunu yaşayacaksınız. Alakanızı sürükleyeceğini düşündüğümüz ve tahlilinizi önereceğimiz Yeni Moda 2019 El Örgüsü Battaniye Modelleri mevzumuza da bir göz atabilirsiniz.


   

Bir cevap yazın