Edge Dekorasyon Modelleri

Konutuni yeni dekore edecek şahıslar konuta yeni bir kimlik kazandırıp yaz mevsimine uygun ve son moda trend mahsulleri kullanmak istiyorsa edge dekorasyon ile yapabilir. Bu stil yalnızca oturma odalarında değil konutun içinde bulunan diğer odalarda kullanılabilir. Yatak odaları ve yazlıklarınızın bahçelerinde de uygulanabilecek değişik bir tarzdır. Genel olarak mücevher ve koyu çivit mavisi, zümrüt yeşili gibi renkleri barındıran bu stil, kilim ve aksesuar bulunan oturma odalarınıza, aynı zamanda yatak ve yemek odalarına da hitap etmektedir. Edge stilinde bir yatak odasında oturma odası ve salondan ziyade, natürelliği ön tasarıya çıkaran bir kısım olarak öğrenilmektedir. Bu stilde dekorasyonlar yapmak isteyenler akrilik mobilyalar, hasırlar ve kilimler kullanabilir.

Canlı Ruhlar İçin: Edge Dekorasyon

Edge dekorasyon rastgele bir oda da kullanıldığı zaman rahatlıkla rahatlıktan da bahsedebilirisiniz. Edge stilde tasarım yapıldığında en büyük destekçi etmen ise pespaye tasarımlara sahip eşyalar ve geometrik desenleri bulunan halılar kullanmak olacaktır. Aynı zamanda dekorasyon ve aydınlatma mevzusunda özürlüğünüzü rahatça yansıtabilirsiniz. Oturma odası dekorasyonunda lambeder, spot, aplik gibi bir hayli aydınlatma ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Avizelerinizi normal stilde dahi kullanabilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonu

Pespaye bir yatak, çağdaş tasarımları olan şık avizeler ve koyu renkli duvar kâğıtları kullanılması gayet hoş olacaktır. Evet, bunlar edge dekorasyonunda var olan şeyler olabilir. Fakat tek başına yeterli olmaya öğrenirler. Odada bulunan yatağın arttaki duvarı ise duvar kâğıdı ile kaplayabilirsiniz. Kullanacağınız tülleri uzun ve düz renkli seçim ederseniz odanızın daha güzel görünecektir.

Mutfak Ve Banyo Dekorasyonu

Edge dekorasyon mutfak ve banyoda sıklıkla kullanılan bir stildir. Mutfak edge dekorasyonun da genellikle tek bir renk üzerinde yoğunluk sergileniyor. Ankastre setler de bu stil ile için uygun olacaktır.  Geometrik desenleri bulun mermerleri ve renkli seramikleri mutfakta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyoda ise edge dekorasyonu uygulamak için soğuk ve koyu tonlar kullanılabilir. Geometrik desenleri olan paspaslar banyoya ayrı hava katacaktır. Siyah duşa kabin kullanmak ve mermer desenli lavabolar ise çok şık olacaktır.

Edge Dekorasyon Modelleri

Edge Dekorasyon Modelleri

Edge Dekorasyon Modelleri

Edge Dekorasyon Modelleri

Edge Dekorasyon Modelleri


Bir cevap yazın