Duvar Dekorasyon Ürünleri

Bizim ülkemizde son zamanlarda yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan, kısa bir süre öncesine kadar hiç yaygın olmayan, kültürel olarak da konutlarımızda bulunmayan bir şey vardır, duvar dekorasyonu. Duvar dekorasyonu bizim konut dekorasyonu kültürümüzde bulunmayan, son zamanlarda büyümeye ve yaygınlaşmaya başlayan bir mevzudur. Dekorasyonunu öğrenmediğimiz için natürel olarak duvar dekorasyonu ürünleri ile bunların özelliklerini de öğrenmiyoruz. Evine yeni taşınanlar, yeni konut alanlar veya evini yenilemek isteyenlerin hiç zaman kaybetmeden üzerine düşünmesi gereken en önemli mevzulardan bir tanesi budur. Duvarlarınız, oda içerisinde yerine göre koltuklardan dolaplardan yataklardan daha fazla dikkat çeken alanlardır. Bu güzide alanları hakkını vererek şahane bir biçimde dekore etmek gerekli. Peki ama nasıl? Şimdi bu sualin yanıtına bakalım.

Duvar Dekorasyon Ürünleri
Dört bir yanımızı saran can yoldaşımız duvarlarımızı ilk olarak doğru bir renk tonuna boyamamız gerekli. Önceki yazılarımızda sizlere trend duvar renk tonları ile bunların nasıl kullanabileceği hakkında, duvar boyası seçerken nelere dikkat etmek gerektiği mevzusunda çdenkli bilgiler vermiştik. Duvar boyamızı azıcık tehlike alarak sıradan ve sıkıcı renk tonları arasından değil de daha yenilikçi, daha güzel renk tonları arasından seçmek gerekli. Badana işini halletmek çok önemli, bunun ardından gizeme gelecek duvar dekorasyonu ürünleri seçmeye. Sıradan bir fotoğraf veya rastgele bir ilgisiz kuş resmi asmak yerine odanızın konseptine odaklanın. Ne stil bir odada yaşıyorsunuz. Burası bir yatak odası mı salon mu mutfak mı? Her odanın kendine ait değişik dekorasyon ürünleri vardır. Esasta biz duvar dekorasyonu ürünlerini tablolar, fotoğraflar, resim çerçeveleri, çdenkli duvar saatleri ile biblolardan oluşuyor diye öğreniyoruz. Ancak bunların dışında da çok çdenkli ürünler bulmak mümkün. Led ışıklar ile duvarlarınıza renk katabilir, ahşap malzemeleri kullanarak duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

Duvar Dekorasyon Ürünleri
Klasik bir tabloarın yanına duvardan sarkan nebatlar kullanabilirsiniz. Üç ebatlı duvar oturumları ile konutlarınıza yep yeni bir soluk getirebilirsiniz. Bu duvar oturumlarını isterseniz odanın tüm duvarlarında kullanın, ancak biz bir duvarın tanımlanıp yalnızca o duvarın dekore edilmesinden yanayız. Pu oturumlar tüm odada kullanıldığında ağır olabilir.

Duvar Dekorasyon Ürünleri
Galerimizdeki uygulama örneklerine göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir