Doğal Yatakla Huzurlu Bir Uyku Arayanlar: Bu Yataklar Size Göre!

İnsan akılsal ve fiziksel olarak en afallatıcı süreçlerini uykuda geçiriyor. Yattığı vakit süresince sanki yaşamla irtibatını kesmiş gibi görünse dahi, gözler kapakların arkasında sanki görüyormuşcasına hareket ediyor; dinleme asapları çevredeki seslere tepki veriyor. İnsanın bu hayatın kıyısını dolaşıyormuş gibi görünen, aklında cinsli tepkinler asıllaşarak düşlere daldığı uyku süreci, tüm yaşam niteliğini etkileyen en ehemmiyetli lüzumlarından biri. Zekâ ve fizik sıhhatinin enerjik olması, yevmiye yaşamı sürdürebilmeyi ve doğru kararları alabilmeyi sağlıyor. İşte bütün de bu noktada Hibboux, tabiattan esin alarak planladığı ve tabiata hürmetli uyku dünyasıyla karşımıza çıkıyor. Yararlı ve huzurlu bir uykuya insan fizyolojisine en uygun natürel malzemeler kullanarak erişilebileceğine inanan Hibboux, üstün şuurla ürettiği, hiçbir hasarlı kimyevi kapsamayan yataklarıyla huzurlu bir uyku tecrübeyi sunuyor. 

Doğal Yatakla Huzurlu Bir Uyku Arayanlar: Bu Yataklar Size Göre!
Hayat hakkına hürmetle, tabiatı da gözeten yataklar!  Bir laboratuvar titizliğinde çalışarak mışıl mışıl yattıran yataklar üretirken aynı zamanda daha yaşanılabilir bir dünyaya katkı sağlama emelinde olan Hibboux, hem etrafla hem de sıhhatle arkadaşlık kuruyor. Her canlının hayat hakkına hürmet dinleyen felsefesiyle kaz tüyü, ipek, ten ve post gibi yapımda canlılara hasar veren malzemeler kullanmayan Hibboux, mahsullerinde ağacın sütünden; okaliptüsün mucizesinden faydalanıyor. Botanik, Cloud, Dream isimlerinin verildiği Hibboux yatak koleksiyonları insan ekolojisine en uygun, beynelmilel olarak kabul edilen standartlardaki teknolojiyle üretiliyor. Yataklarının imalinde kullanılan kauçuk ağacının sütünden elde ettikleri tamamen natürel lateks dolgulu tabaka, nem ve sıcaklık balansı yaratıyor. Beden biçimiyle bütün geçim tutarak, kan dolaşımı tertip edilmesine ve rahat bir uykuya dalmanıza dayanak ediyor. Yatak tasarımında hudutları aşan teknolojiyle planlanmış, 7 bölgeli pocket yay sistemi omurganın her uyku pozisyonunda natürel eğriliğine gözetiyor ve en uygun takviyeyi yaratıyor. Bedenin değişik ağırlığa sahip kısımlarını, ağırlık merkezlerine göre ayrı ayrı balansta yakalamaya yarayan ve tek tek üretilen yayların birbirine bağlı kumaş torbaların içine meskeninden alana gelen pocket yay dizilimi, aynı zamanda suskun yatak konforunu sunuyor.

Doğal Yatakla Huzurlu Bir Uyku Arayanlar: Bu Yataklar Size Göre!
Botanik uyku koleksiyonu yataklarında kullanılan tencel, okaliptüs ağacının liflerinden elde ediliyor. Avrupa Etraf Ödülü’ne layık görülen bu kumaş, uyku süresince sizinle beraber soluk alıyor. Tencel, pamuğa mukayeseyle nemi hakimiyetli olarak emen yapısıyla, uyku esnasında terleme nedeniyle oluşacak rahatsızlığın önüne geçiyor. İpekten daha yumuşak dokulu tencel kumaş, uyku esnasında terlemeyle alana çıkan nemi emiyor ve sonrasında tekerrür havaya vazgeçerek rahat bir uyku için lüzumlu kuru civarı yaratıyor. Sağlık için en önemsenmesi gereken hijyen mevzusunu da, natürellikten ve profesyonellikten ödün vermeyen Hibboux, konut maytlarını; alerjenleri ve öbür hasarlı bakterileri yatağınızdan uzak yakalamak için yediğimiz yoğurtlarda bulunan probiyotik mucizesinini yatak kumaşlarına dahil ederek fayda sağlıyor. Hasarlı kimyeviye izin etmeyen manifestoyla üretilen Hibboux yataklar bebeklerinizin de gelişimini de destekleyen yüksek güvenlik standartlarına sahip LGA sertifikasıyla üretiliyor. Bir tarafı 0-2 yaş öbür tarafı 3-6 yaş arası gereken omurga yardımına göre planlanan Hibboux Little yatak acelesi, bebeğinizin uyku sağlığını umursuyor.    100 gecelik sınama, sevmeyenler içinse şartsız iade! Konforlu ve sıhhatli uyku tecrübesini dolaysız internetten ve  aracısız satış politikasını ulaşılabilir maliyetlerle sunan Hibboux, düşlerinizden hoşnut kalmamanız vaziyetinde şartsız iadeyi kabul ediyor. Mağazadan sınamadan yatak almak yerine, webden sipariş vererek 100 gecelik sınama zamanıyla daha uzun vakit sınama fırsatı sunan Hibboux, yatak niteliğine güvendiğini 2 sene deformasyon ve 10 sene yay garantisi vererek ispatlıyor. Hibboux, sınama süresi sonuna yatağınızı sevmezseniz gelip konutunuzdan geri teslim alarak, satış sonrası güveninizi de kazanıyor. Sağlıklı ve tabiat arkadaşı uyku tecrübesini yaşamak için Hibboux internet sitesini ziyaret ederek, tek karakter yatak ve çift karakter yatak modellerini inceleleyebilir, basitçe sipariş verebilirsiniz. 

Bir cevap yazın