Doğal Taş Kullanılmış Yatak Odası Dekorasyonu

Doğal taş kullanılmış yatak odası dekorasyonu yatak odaları içerisinde oldukça değişik bir temadır. Bunu daha önceki konutlarda başka bir deyişle şimdinin otellerinde çok sık görsek dahi genel olarak şu an kullanımı yayın değildir. Doğal taşı kullanmanın birbirinden değişik yolları vardır. Misalin karyolanın arttaki duvarı minik doğal taşlarla süsleyebilir ya da tüm odayı daha önceki konutlardaki gibi büyük taşlarla dekore edebilirsiniz. Bu natürel ki bir yoldur ancak oldukça tesirli olduğuna emin olabilirsiniz. Bunların haricinde doğal taşları yalnızca bir bölgede kullanabilirsiniz. Bu da oldukça tesirli bir görüntü verecektir. Dekorasyon olarak oldukça şahane olan bu doğal taşları tabanda kullanmanızı öneri etmiyoruz. Yerden ısıtmalı sistem olsa dahi arıza olasılığını her zaman usunuzda bulundurmanız gerekir.

Doğal Taş Kullanılmış Yatak Odası Dekorasyonu

Doğal Taş Kullanılmış Yatak Odası Dekorasyonu

Doğal taş kullanılmış yatak odası dekorasyonu şahıslarda oldukça güzel tesirlere yol açmaktadır. Bunun sebebi çoğu konutta bulunmayan oldukça gizeme dışı bir konut dekorasyonu ile karşılaştıklarındandır. Özellikle sarih renkli doğal taş kullanmanızı öneri ederiz. Büyük taşlar kullanmanız odanızı daha geniş gibi gösterecek ve oldukça güzel bir tesir yaratacaktır. Doğal taş kullanıyorsanız daha çok dağ konutu ya da daha önceki köy konutu dekorasyonuna eş ancak daha çağdaş parçalardan oluşan dekorasyonları kullanmanızı öneri ederiz. Misalin yatak odanızın tavanını tahta yapabilirsiniz. Bu sayede hem daha önceki görünecek hem de sıradan yatak odalarına göre yeniden oldukça gizeme dışı bir dekorasyon yapmış olacaksınız. Görsellerimizden gidersek dikkatimizi hemen natürel ki koyu gri süsleyici malzemelerle olan oda görseli sürüklemektedir. Doğal taşları da orta boy koyu gri ve birkaç değişik rengin birleşmesiyle oluşmuş taş modelinden seçerek oldukça çağdaş bir görüntü elde edilmiştir. Tahta tavan sayesinde ise daha çok dağ konutlarını andırdırmıştır. Ayrıca karyolayı koyu kahverengi ahşap seçerek de koyu gri duvarlarla oldukça hoş bir geçim sağlanmıştır. Oda büyük değildir bu surattan koyu gri doğal taşlar ve koyu kahverengi oldukça yiğit bir hareket olmuştur. Ancak iri sırçayı sayesinde oda yeterince ışık almış ve oldukça şahane bir görüntü sağlamıştır. Doğal taşlarla geçimli koyu gri nevresimler de odaya oldukça çağdaş bir bakış katmıştır.

Doğal Taş Kullanılmış Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonunda Değişik Doğal Taş Modelleri

Görsellerimiz arasında natürel ki en dikkat toplayan modellerden bir tanesi de kırmızı olan odadır. Duvarların tamamı kırmızı olduğu için ilk bakışta gözümüz parlasa da bu yatağın arttaki çerçeveli beyaz doğal taşlara tam odağı sürüklemeye yaramıştır. Böyle bir oda dekorasyonu yapacaksanız o zaman her duvarı kırmızı yapmanızı öneri etmiyoruz. Bunun sebebi de varsayım ettiğiniz gibi her duvarın kırmızı ve parlak olmasıdır. Şayet böyle bir odaya dekorasyon yapacaksanız avizeyi ve duvar lambalarını kırmızı yerine beyaz kullanmanızı öneri ederiz. Bu sayede odanın her tarafını saran kırmızı duvarların arasında daha da aşikar olacaktır. Tuğla taşların olduğu duvarlarda ise daha çağdaş bir yaklaşım seçim edebilirsiniz. Beyaz renkli bir karyola ya da baza seçim edebilir bu sayede koyu tuğla duvarları daha da keskinleştirebilirsiniz. Yatağınızın baş ucuna uzunca bir komodin yerleştirebilir ve kendinize oldukça hoş bir depolama alanı açmış olursunuz. Ayrıca yeniden görselimizdeki gibi beyaz renkli bir fotoğraf koyabilirsiniz. Her fotoğrafı illa asmanıza gerek yoktur. Bazıları böyle komodinin üzerinde ya da yerde dahi durabilir. Ayrıca yeniden beyaz renkli puf koltukları kullanabilirsiniz. Bu stil beyaz renkli dekorasyonlarda sizlere en çok çiçek ve saksı nebatları kullanmanızı öneri ederiz. Odanıza daha taze bir hava katacaktır.

Doğal Taş Kullanılmış Yatak Odası Dekorasyonu

Doğal Taş Kullanılmış Yatak Odası Dekorasyonu

Doğal Taş Kullanılmış Yatak Odası Dekorasyonu

Doğal Taş Kullanılmış Yatak Odası Dekorasyonu

Bir cevap yazın