Dini Tablo Dekorasyonları

Dekorasyonun önemli unsurlarından biri de kanvas tablodur. Bildiğiniz gibi kanvas dijital baskı sistemi ile yapılmaktadır. Matbaa tarafından yapılan tablo, duvarda sıra dışı bir aksesuar ürünüdür. Herhangi bir yüksek kaliteli görüntü, kasnağa basılacak ve gerilecek ve duvara asmak için kullanılacaktır. Ayrıca tablonun daha gösterişli ve şık görünmesi için çerçeve seçeneğini de kullanmayı tercih edebilirsiniz. Masanızı modern veya klasik çerçevelerle özelleştirebilirsiniz. Dekoratif tabloların yanı sıra dini tablolar ve şehir manzaraları gibi kategorilerle duvarları da kombinleyebilirsiniz.

Her zevke ve tarza göre, resim kategorisi olarak geniş bir konu yelpazesi seçilmiştir. Dini resimlerin sergilenmesi gerçeği iletmek için önemlidir. Sofra arşivlerimizdeki en kapsamlı kategorilerden biridir. Bunun en önemli sebeplerinden biri de önemli hat sanatçıları ile işbirliği yapmamızdır.

Atldekor olarak kanvas tablo sektörüne uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Ürün yelpazemizi genişleterek farklı dekoratif ürünleri sitemize ekledik. Bunlardan bazıları dekoratif ayna modelleri ve ayna dekoratif ürünlerdir. Kendi atölyemizde üretilen ürünlerde %100 kalite güvencesi sağlamaktayız.

Müşterilerimizin alışverişlerini kolaylaştırmak için kredi kartına taksit ve kapıdan kapıya ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ürünlerimizi incelemek isterseniz Masko'daki boyahanemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın