Desenli Mutfak Dolabı

Genellikle konut hanımlarının kesintisiz olarak mutfakta zaman geçirmektedirler. Bu sebeple kendilerine ait bir alan olara görürler ve kendi stillerin de bir mutfak planlamak isteyebilirler. Mutfak tasarlarken mutfak dolaplarınızı alanınıza uygun olarak seçmeniz gerekir. Şayet geniş bir alana sahip ise mutfağınızda desenli mutfak dolabı kullanmanız mutfağınıza ayrı bir hava katacaktır. Desenli mutfak dolabı kullanırken de uyulması gereken bazı gidişatlar bulunmaktadır. Desenli bir dolap kullanılıyorsa düz sade duvarlar ve laminentler olmalıdır.

Mutfak Dolabı Dizaynı

Mutfağınızı dekore ederken mutfak dolabı kullanacaksanız göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar vardır. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece her şey hoş görünecektir. Bu hususlar; -Mutfak dolapları mutfağın genişliğine göre seçilmelidir. -Desenli bir dolap seçileceği için ayrıca renk geçimine dikkat edilmelidir ve çok fazla renk kullanılmamalıdır. -Aksesuar kullanımı çok fazla olmamalıdır. -Fazla renk ve aksesuar kullanmak çok fazla karmaşa oluşturur. -Yer ve duvarlar renkleri oldukça sarih tonlarda olmalıdır.

Desenli Mutfak Dolabı Kullanımı

Mutfak dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. Daha doğrusu mutfak dolabı tercihi ve kullanımı hakkında bazı bilgiler bulunmaktadır. Mutfak yenilmek çok güç bir harekâttır fakat hoş ve doğru mobilyaları seçtiğinizde bu güçlüğü sürüklemeniz sizi iyi anlamda etkileyecektir. Mutfak tasarlarken desenli mutfak dolabı kullanmak bazı bireyler tarafından hoş bulunmasa da bazı bireyler tarafından desenli mobilyalar çok fazla hoşlanılır. Peki desenli mutfak dolapları nasıl dekore edilir diye düşünüyorsanız bazı araştırmalar yapmanız gerekir. Bizde sizler için araştırmalar yaparak bazı neticelere vardık. Mutfağınız da desenli bir dolap kullanmak istiyorsanız mutfak tezgâhınız, duvarlarınız ve yerde kullanacağınız laminentleriniz oldukça sade ve düz renklerden olmalıdır.  Aynı zamanda mutfakta kullanacağınız masa ise düz beyaz olarak kullanılmalıdır. Aydınlatma olarak çok görkemli olmayan düz bir avize kullanılmalıdır. Desenli mutfak dolabı kullanılacağından mutfak içine aksesuar kullanılması nasihat edilmez şayet aksesuar kullanılmak isteniyorsa da sırça bir vazonun içine tek bir çiçek koyarak kullanacağınız masanın üzerine yerleştirmeniz çok şık ve sade bir görüntü oluşturacaktır.

Desenli Mutfak Dolabı

Desenli Mutfak Dolabı

Desenli Mutfak Dolabı

Desenli Mutfak Dolabı

Desenli Mutfak Dolabı

Desenli Mutfak Dolabı

Desenli Mutfak Dolabı

Desenli Mutfak Dolabı

Desenli Mutfak Dolabı


Bir cevap yazın