Dekoratif Mum Modelleri

Konutunuzu süslemek için süsleyici eşyalar mı arıyorsunuz? Peki ya muma ne dersiniz? Kokulu mumlar hem yanarken konutunuza güzel bir koku verecek hem de süsleyici görüntüsü sayesinde konutunuza oldukça güzel hava katacaktır. Kimi zaman mumluğu sayesinde kimi zaman kendisinden gelen deseniyle oldukça şahane olan süsleyici mum modelleri konutunuza oldukça güzel bir hava katacaktır. Özellikle yatak odası ve salon tasarımlarınızda mumları kullanmanızı öneri ederiz. Salonlarınızda odanın tasarımını bitirmek için yatak odanızda ise bunların yanında romantik bir tesire sahip olması da oldukça iyi olacaktır. Bu surattan yatak odası ve öteki odalarınız için mum arayışındayken aynı süsleyici modelleri seçim etmemenizi ve yatak odanızdaki her şeyi daha özel yakalamanızı öneri ederiz.

Dekoratif Mum Modelleri

Süsleyici Mum Modelleri

Süsleyici mum modelleri bakarken dikkat faktörüz gereken şeylerden birisi de alacağınız odanın genel tasarımıdır. Misalin koyu renklerin hâkim olduğu bir odaya koyu renkli süsleyici mum almak pek anlamlı bir karar olmayacaktır. Aksine sarih renkli mumlar almak çok daha iyi görünecektir. Koyu renkli mumlardan alırsanız odanızın rengi daha da koyu olacağı için netlikle makûs görünen bir netice doğuracaktır. Şayet odanız beyaz, altın sarısı ve gri gibi çağdaş stilde salon tasarımı için kullanılan renklerin olduğu bir alansa o zaman görsellerimizde de gördüğünüz süsleyici at kafası mum modelini kullanabilirsiniz. Bu odanıza oldukça şık ve dikkat çekici bir eşya olarak duracaktır. Oturma odanızda mum kullanırken mermer görünümlü mumları da seçim edebilirsiniz. Özellikle televizyon birimlerinde dekorasyon emelli kullanılan bu mermer görünümlü mumlar odanızın görüntü niteliğini azıcık daha çoğaldıracaktır. Ayrıca hem salon hem de mutfağınızda tarçın çubukları olan mumları kullanabilirsiniz. Bu mumlar kendiliğinden odunsu kokulara da sahip oldukları için konutunuza gelen herkesi etkileyeceğine eminiz. Ayrıca daha sevimli ve renkli süsleyici mum modelleri arıyorsanız o zaman görselimizde de gördüğünüz yaprak desenli yeşil mum modelini kullanabilirsiniz. Bu sayede odanıza hem renkli hem de azıcık daha hippi stili bir hava gelmiş olacaktır. Odanızdaki renkleri ısıtmaya çalışıyorsanız o zaman bu stil ufak değişler oldukça işe yarayacaktır.

Dekoratif Mum Modelleri

Yatak Odasında Kullanılabilecek Süsleyici Mum Misalleri

Yatak odasında da kullanabileceğiniz süsleyici mumlar arıyorsanız bunu azıcık daha kolay yakalamak isteyebilirsiniz. Misalin ufak sırça kadehin içinde olan mumları kullanabilirsiniz. Oldukça sıradan gelse de loş olan mum ışığını dağıtma mevzusunda çok daha iyi olan bu süsleyici mumlar özellikle yatak odanızda şahane duracaklar. Bu süsleyici mumları bir arada kullanmanız ehemmiyetlidir. Zira yatak odasında kullanılacak mumların biçiminden çok rakamı ve kullanım kumpası daha ehemmiyetli olacaktır. Ayrıca alacağınız bu süsleyici mumların kokulu olduğuna emin olmanız da lüzumludur. Kokulu mumlar insanı daha çok gevşeteceğinden daha basit bir uyku da sağlarlar. Yatak odanızda yalnızca beyaz değil renkli ve ufak mumlarda kullanabilirsiniz. Galerimizde de bulunan ufak mum modelleri gibi modelleri öneri ederiz. Ancak değişik boylardaki mumları kullanmanız da oldukça romantik bir tesir yaratacaktır. Birbirinden değişik boylarda en az üç mumu bir ışığın size geleceğine inandığınız bir yere koyabilirsiniz. Böylece oldukça güzel bir görüntü yaratmış olacaksınız. Ayrıca tarçın gibi modeller burada da geçerlidir. Bu biçimde yatak odanıza değişik bir doku katabilirsiniz. Ancak yatak odası için süsleyici mum ararken bu mumların romantik görünmelerine de dikkat edin. Misalin üzerinde çiçekler olan mum tasarımı oldukça güzel olacaktır. Ya da daha kolay yakalamak isterseniz çiçek biçiminde kesilmiş mum modelini de kullanabilirsiniz.

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Dekoratif Mum Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir