Dar Ev Dekorasyon Fikirleri

Büyük konutları dekore etmek için onlarca seçenek, yüzlerce çdenk varsa aynı biçimde dar ve küçük konutları dekore etmek için de o kadar seçenek mevcut. Bizim kültürümüzde küçük konut yoktur, ananesel türk konutlarına baktığımızda iri odalar, iri bahçeler görürüz. Bu yüzden de dar konutlar bizim için fobili bir rüyadır. Çağdaş zamanların getirisi olan küçük konutlar bize dar konut dekorasyon fikirleri ile örneklerinin reelinde o kadar da kötü olmadığını gösterdi. Süratle çoğalan küçük konut modelleri en iyi tasarımcıları bu küçücük konutlar için dekorasyon tasarımı yapmak zorunda vazgeçti. Böyle olunca da ortaya oldukça iyi tasarımlar çıktı.

Dar Ev Dekorasyon Fikirleri
Biz bu içeriğimizde sizlere dar bir konutu dekore ederken ne stil mobilyalar kullanılmalıdır, nelere dikkat edilmelidir, hangi renk tonları duvarlarda hangi renk tonları yerlerde hangileri perdelerde kullanılmalıdır gibi oldukça ayrıntı bilgiler paylaşacağız. Konutlarınız dar olabilir, biçimsiz olabilir, hem dar hem küçük olabilir. Bu dekorasyon bilgileri tüm konut tiplerinde size yol gösterici olacaktır.

Dar Ev Dekorasyon Fikirleri
Dar konut dekorasyonlarında özgün mobilyalar kullanmak gerekir. Yani günün trendlerini takip etmek yerine uygun olanlardan seçmek. Hani bir söz vardır moda insanın kendine yakışanı giymesidir diye bunu aynı biçimde konut dekorasyonlarına da uyarlayabiliriz. Konut dekorasyonu için moda konuta uygun olan renklerin, konuta uygun olan mobilyaların seçilmesi kullanılmasıdır. Küçük konutlar için dekorasyon örnekleri incelerken bu detay dikkat çekicidir. En iyi dekorasyon örneklerinde trendlerden uzak durulmuş, tasarımdan ziyade fonksiyonellik ön tasarıya çıkmıştır. Krem rengi o senenin modası değilse dahi dar bir alanı daha rahat ve geniş gösterdiği için oldukça güzel bir biçimde kullanılmıştır.

Dar Ev Dekorasyon Fikirleri
Konut dekore etmek mesullük almayı gerektirir. Oturma odası için bir koltuk ekibi aldıktan sonra onun en az yirmi sene kullanılacağını öğrenmek gerekir. Sık değiştirilmesi mümkün olmayan mobilyaların seçiminde özenli olmak gerekir. Dar konut dekorasyon fikirleri ile bu mevzuda daha seçici olabilirsiniz. Yani dar bir salon için duvara dayanabilen hatta monte edilebilen minimal bir koltuk seçmek yerine iri trend bir koltuk seçimi yapmamış olursunuz. Çdenkli örnekleri de galerimizde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın