Çocuk Odaları için 30 Çalışma Masalı Ranza Modelleri

Çalışma masalı ranza modelleri küçük büyük tüm evlerde çocuk odası dekorasyonlarının önemli bir parçası. Heme yatağın, hem çalışma masasının hatta bazen dolabın da bir arada yer aldığı bu mobilya tasarımları sayesinde en küçük alanlar bile verimli bir kullanılıyor.

Çalışma masalı ranza modelleri seçimi

Çocuk Odaları için 30 Çalışma Masalı Ranza Modelleri
En eski zamanlardan bu yana kullanımı devam eden ranza modelleri, sadece çocuk odalarında değil büyük yetişkinlerin odalarında da kullanılır. Küçük misafir odalarında özellikle tercih edilen bu ranza modelleri çalışma masalı ya da dolaplı değildir. Genelde daha geniş ve konforlu tasarımları ile dikkat çekicidir. Bazı ranza tasarımlarında üst kat tek kişilik yatakken alt kısımdaki yatak çok daha geniş, çift kişilik yatak olabilir.

Çocuk Odaları için 30 Çalışma Masalı Ranza Modelleri
Bunların yanında bir de iki den fazla üç ya da dört kişinin kalabileceği şekilde dizayn edilen yatak modelleri vardır. Üç kişilik ranza modelleri yan yana iki ranzadan olabileceği gibi üç katlı modellerden de oluşabilir. Bu konuda detaylı bilgi almak ve ranza modellerini görmek için 3 kişilik ranza modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın