Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli stor perde modelleri nasıl olur merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin ve birbirinden değişik çiçekli stor perde modellerini sizlere gösterelim. Bu stor perde modelleri oldukça şık modeller olur her konutta oldukça şahane görünecektir. Çiçekli stor perde modellerini sade dekore edilmiş odalar için oldukça öneri ederiz. Ayrıca konutunuzun her odasına da gönül rahatlığıyla bu modelleri kullanabilirsiniz. Misalin sade renklerde planladığınız çocuk odalarında bu renkleri kullanabilirsiniz. Stor perde sayesinde çocuğunuzun odasının perdesini bütün açmadan odaya güneş girmesini sağlayabilir ve hatta içeriye girecek güneşin ölçüsünü rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Stor perde dendiği gibi bu modellere zebra perde modelleri de denmektedir. Bu surattan şayet zebra perde modelleri arıyorsanız reelinde aynı zamanda stor perde modelleri de arıyorsunuzdur. Hazırsanız çiçekli stor perdelerin modellerini anlatmaya başlayalım.

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli Stor Perde Modelleri

Çiçekli stor perde modelleri nelerdir ve dekorasyonda nasıl kullanılır hemen anlatmaya başlayalım. Stor perde kullanacak olmanız yeterince göz akdikeni bir seçim olsa da azıcık daha dikkat çeksin isterseniz o zaman simli stor perde modellerine bakabilirsiniz. Görsellerimizde de bulunan bu cins simli ve çiçekli bir stor perde modeli bulunmaktadır. Sarı çiçekleri olan bu simli stor perde oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Bu cins bir sarı çiçekli stor perdeyi krem renginin bol kullanıldığı bir oturma odasında ya da salonda kullanabilirsiniz. Odaya giren herkesin dikkatini sürükleyecek değişik bir renk ve tasarıma sahiptir. Göz akdikeni olmasını simlerle değil de desenleriyle isterseniz o zaman çiçek modelleri yerine daha büyük ağaç olan modelleri seçim edebilirsiniz. Misalin görsellerimiz arasında bulunan pembe kiraz çiçekli ağacın bulunduğu stor perde modellerine odaklanabilirsiniz. Arka tasarıyı gök mavisi yerine beyaz renk seçim edilerek pek çok oda için daha geçimi olacaktır. Ayrıca bu stil bir stor perde daha çok fotoğraf olarak görünecektir. Ufak bir yatak odanız varsa ve duvarları beyazsa bu modeli seçim edebilirsiniz. Sarihken içeriye güneş ışığı girecek ve kapalıyken ise duvarda bir tablo varmış gibi duracaktır. Ufak bir yatak odası olduğu için duvarlarınıza tablo asmanızı önermiyoruz. Bu surattan çok hem perde misyonu hem de tablo misyonu görecektir.

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Değişik Renklerde Çiçekli Stor Perdeler

Değişik renklerde çiçekli stor perde modellerine baktığınızda oldukça güzel neticeleri fark etmektesiniz. Misalin mavi lale baskılı stor perde modeli gibi. Görselden de göreceğiniz gibi odada dominant olan renk genellikle bej ve gri renkleridir. Ancak mavi, gri, azıcık sarı ve beyaz renklerindeki stor perde sayesinde odaya oldukça güzel bir renk gelmiştir. Bu model sayesinde odanız daha aydınlık ve rahat görünecektir. Bu modeli de ister yatak odasında isterseniz oturma odasında kullanabilirsiniz. En sık kullandığınız odalara koyarak odanın daha sıcak ve hareketli olmasını sağlayabilir ve kendinizi daha da rahat sezdirebilirsiniz. Mutfaklar için de birbirinden değişik ve güzel çiçekli stor perdeler kullanabilirsiniz. Misalin görsellerimizdeki boncuklu çiçekli stor perdeye baktığınızda hemen fark edeceğiniz gibi pastel tonları mutfağa oldukça geçim sağlayacaktır. Büyük ve mor rengine yakın çiçekleri oldukça güzel bir hava katacaktır. Ayrıca ucuna takılmış hareketli boncuklar da oldukça şık ve nazik bir hava katmıştır. Bu çiçeklerin rengini mutfak dolaplarıyla aynı olan modellerden seçim edebilirsiniz. Bu sayede oldukça güzel bir tamlık elde edeceksiniz. Misalin bu mor çiçekli stor perde ile mor mutfak dolaplarınız olabilir. Elbette tamamının mor olmasına gerek yoktur. Ancak genel olarak tam görünmesi oldukça hoş görünmesini sağlayacaktır.

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli Stor Perde Modelleri Nedir?

Bir cevap yazın