Çiçekli Perde Modelleri Nedir?

Çiçekli perde modelleri nelerdir ve nasıl dekore edilir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz! Birbirinden değişik çiçekli perde modellerini sizin için hazırladık. Bu modellerle oldukça şahane dekorasyonlar elde edeceksiniz! Sade bir oda tasarımınız varsa o zaman odanızı renklendirmek için çiçekli perdeler en çok kullanmak isteyeceğiniz dekorasyonlardan olacaktır. Ayrıca daha pek çok değişik çiçek desenli mobilya yazısı da yazdık. Dilerseniz bu yazılara geri dönebilir ve oradaki değişik çiçekli mobilya ve aksesuarlarla odanızı dekore edebilirisiniz. Çiçekli perde modellerini kullanacaksanız o zaman odanın içerisinde perde ve berjeri aynı yakalayabilirsiniz. Desenlerine ve renklerine göre değişmekle beraber oldukça sevimli bir görüntü sunacaktır. Şimdi isterseniz bu perde modellerini anlatmaya başlayalım.

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli perde modelleri içerisinde oldukça sevimli perdeler barındırmaktadır. Ancak burada ehemmiyetli olan perdenin sevimliliği değil aynı zamanda oda ile olan renginin geçimidir. Hemen sarı çiçekli görselimize bakarsanız tülün üzerindeki o sarı çiçekler odayı oldukça açmıştır. Ayrıca hava aydınlıkken daha da parlayacak olan bu sarı çiçekler odanızı daha da renkli gösterecektir. Sadece sarı değil aynı zamanda turuncu renkleri de içerisinde barındırdığı için oldukça sıcak bir görüntü sunmuştur. Bu stil perde modellerini özellikle renkli çocuk ve genç odaları için nasihat ederiz. Sarı ve turuncu oldukça sıcak ve renkli bir görüntü sunmuştur. Bu sayede çocuklarınız kendi odalarında zaman geçirmekten oldukça zevk alacaklardır. Bir başka dikkat çekici perde modeli ise mor çiçekli olan perde modelidir. Bu modeller birbirlerine karşı aralıklı pozisyonlandığı için oldukça şık görünmektedir. Ayrıca aralarında sarih siyah rengi ile renklendirilmemiş çizimi de bulunmaktadır. Bej rengi arka tasarıyı sayesinde oldukça güzel bir görüntü elde etmiştir. Perdenin kumaşı da oldukça kalındır. Bu stil şık ve hem çiçeklerinin modeli hem de rengi sayesinde romantik olan perdeleri natürel ki yatak odası için nasihat ediyoruz. Bu perdeler odanızı daha karanlık yapacağı için yatarken size oldukça basitlik sağlayacaktır. Sabahları ise perdeyi kenara sürükleyip tülü sürüklemeniz odaya yeterince ışık sokacaktır. Bu renge ve modele uygun nevresim ekibi de bulursanız oldukça romantik bir yatak odası yapabilirsiniz.

Çiçekli Perde Modelleri

Her Oda için Çiçekli Perde

Çiçekli perde modellerine bakarken insanın her yerde kullanmak istemesi oldukça bayağıdır. Hem oldukça romantik hem de oldukça kibar ve şık duran bu perdeleri elbette mutfak perdesi olarak da kullanabilirsiniz. Hatta mutfak sırçanız mutfak tezgâhı ile aynı hizada olsa dahi rahatlıkla seçim edebilirsiniz. Misalin görsellerimiz arasında da bulunan mor ve pembe çiçekli olan perdeleri sınayabilirsiniz. Bu perdeler mutfağınıza oldukça renk getirecektir. Mutfak perdelerini öbür perde modellerinin aksine kısa kullanmanızı nasihat ediyoruz. Misalin oturma odasına uzun perde kullanırsanız odanız daha uzun görünebilir. Ancak mutfak perdesinde bu sizin rahat hareket etmenizi maniler ve bu surattan da şe afacan olurlar. Kısa ve çiçekli olan modelleri rahatlıkla seçim edebilirsiniz. Salon ve oturma odaları için ise genellikle pastel tonlarda olan çiçekli perdeleri nasihat ediyoruz. Çiçekli perdeler oldukça şık görünmesini sağlayacaktır ayrıca pastel tonlarında seçmeniz odayı azıcık daha kibar gösterecektir. Şayet cümbüşlü ve odaya renk verecek bir şeyler arıyorsanız o zaman kırmızı çiçekli olan model gibi modellere yönelebilirsiniz. Kırmızı çiçekli perde sayesinde oda oldukça sıcak olacak ve dikkat toplayacaktır. Özellikle odanın yoğunluğunu eksiltmek için üçüncü renk olarak kırmızı seçtiyseniz bu perde odaya oldukça güzel bir hava katacaktır. Görsellerimize bakmayı ve yorum yazmayı unutmayın!

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli Perde Modelleri

Çiçekli Perde Modelleri

Bir cevap yazın