Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

#Reklam Responsive

Çetmen yatak odası modelleri ve maliyetleri nedir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Çetmen markası bu sezon da birbirinden değişik pek çok yatak odası ekibi çıkarmıştır. Görsellerimize baktığınızda kendilerine sizleri hayran vazgeçecektir. Bu yatak odası modelleri ve maliyetlerine baktığınızda hemen göreceğiniz gibi hem karanlık renklere hem de aydınlık renklere sahip yatak odası modelleri vardır. Bu sayede kendinize en uygun olan modeli oldukça rahat bir biçimde seçebilecek ve odanızı dekore edebileceksiniz. Yatak odası modellerini beğendiyseniz ancak bazı mahsulleri ya da çoğu mahsulü beğenmeyip yalnızca hoşlandıklarınızı almak istiyorsanız o zaman bunları ayrı ayrı olacak biçimde satın alabilirsiniz. Şimdi hazırsanız yatak odası modellerine ve maliyetlerine azıcık göz atalım.

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Maliyetleri

Çetmen yatak odası modelleri ve maliyetleri spektrum sayesinde oldukça fazla bulunmaktadır. Maliyetlerini önden söylemek gerekirse 8.995 lira ile 3.664 lira arasında spektrum göstermektedir. Tabii ki bu modellerine ve sık sık yapılan o indirimlere göre oldukça değişmektedir. Şu an en ucuz olan yatak odası ekibi ise hemen yukarıyadaki görsel olan yatak odası modelidir. Bu modelde sarih renkli ahşap seçim edilmiştir. Görselde yatak odasının dekorasyonu çiçeklerle yapılmış olup yatağın arda duvar kağıdı konulmuştur. Bu da odadaki tesiri ve derinliği oldukça fazla çoğaldırmıştır. Ayrıca beyaz ve yeşil renkleriyle bu stil ışık alan bir oda oldukça rahat görünmektedir. Beyaz renkli oda tasarımdan siyah renkli oda tasarımına sert bir geçiş yapalım. Bu yatak odasında hem dolap hem karyola hem de şifonyer ve komodin gibi tam yatak odası eşyaları siyah renklidir. Bu görselimizde gördüğünüz gibi giysi dolabının altın çizgileri bulunmaktadır. Ayrıca bu altın çizgileri ek olarak yatağın arttaki tablolarda da görmekteyiz. Bu surattan oldukça şık modellerden oluşmaktadır. Duvarlar ve taban ise odanın karanlık olmasına göre ayarlanmıştır bu surattan onlar da koyu renklerdedir. Bu odanın dekorasyonu altın renkleri ve koyu kahverengi rengi arasında dağılınmış diyebiliriz. Bunun sebebi hem odadaki saksı nebatı hem de arka tasarıda görünen altın renkli parlak ziynet eşyalarıdır. Bu yatak odası ekibinin maliyeti ise 8.115 liradır.

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Çetmen Yatak Odası Ekibi Dekorasyonları

Sarih renkli ahşap yatak odası modelleri oldukça şık modellerdir. Bu modelleri dekore ederken hiç zorlanmayacaksınız. Hatta bunu Tıpkı Çetmen markasının yaptığı gibi de yapabilirsiniz. Yukarıyada gördüğünüz yatak odası modeli yatak odasına oldukça minimal bir bakış sunacaktır. Genel olarak sade ve kibar görünümü odanıza oldukça şıklık katacaktır. Bu kibar modelleri büyük minik hemen her yatak odasına basitlikle koyabilirsiniz. Arkadaki saksı nebatları da oldukça şık bir görüntü sağlayacaktır. Bu stil bir yatak odası isterseniz o zaman duvar ve taban rengini dolaplardan daha koyu mu yoksa sarih renkli mi seçeceğinize kara vermelisiniz. İkisi de şahane görünecektir. Bu yatak odası modeli 5.596 liradır. Son olarak anlatacağımız yatak odası modeli ise lotus çiçekleri olan yatak odası modelidir. Oldukça romantik ve sevimli görünen bir modeldir. Mobilyaların renklerinin beyaz olması ve kalan tasarımda da pembe ve natürel renklerin seçim edilmesi bu odayı oldukça romantik yapan hakikat etkenlerdir. Elbette siz değişik nevresimler ve duvar dekorasyonu gibi yapısal değişiklikler yapabilir ve kendinize uygun bir hale getirebilirsiniz. Özellikle beyaz renkli bir dekorasyon yapacaksanız görseldeki gibi bol bol saksı nebatı kullanabilir ve olduğundan daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça güzel olan bu modelin maliyeti 7.395 liradır.

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Çetmen Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir