Çetmen Tv Üniteleri ve Fiyatları Nedir?

Çetmen tv birimleri ve maliyetleri nedir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Çetmen markasının birbirinden değişik ve güzel görünen pek çok güzel televizyon birimi bulunmaktadır. Bu televizyon birimlerini kendi konutunuz için de araştırma yapıyorken kullanmanız oldukça iyi olacaktır. Çetmen tv birimlerine baktığınızda netlikle kendi konutunuza ve dekorasyon stilinize uygun bir tv birimi bulacağınıza inanıyoruz. Bu sayede oldukça güzel konut tasarımları yapabilir ve hoş görünen konutunuzda arkadaşlarınızı ve ailenizi ağırlayabilirsiniz. Çetmen tv birimlerinin maliyetleri çok yüksek olmadığı için kendinize uygun mantıklı eşyalar bulabilirsiniz. Sitemizden satış yapmadığımızı ve yalnızca Çetmen markasının tv birimlerini sizlere tanıttığımızı tekerrür söyleyelim. Daha ayrıntılı bilgiler ya da bazı modellerin maliyetleri için sayfalarını ziyaret faktörüz çok daha iyi olacaktır.

Çetmen Tv Üniteleri ve Fiyatları Nedir?

Çetmen Tv Birimleri ve Maliyetleri

Çetmen tv birimleri ve maliyetleri nedir diye merak ediyorsanız hemen anlatmaya başlayalım. İlk önerimiz natürel ki değişik olan tasarımları beğenenlere gelecek. Çetmenin yeni sezonda çıkarttığı en güzel tasarımlardan birisi olan Tres tv birimi oldukça şık ve nazik tasarımıyla tam dikkatleri üzerine topluyor. Zikzak biçimindeki duvar rafı sayesinde kitaplarınızı koyabileceğiniz hoş bir alan oluşmaktadır. Ayrıca tv biriminin yanındaki üst modül de bazısı kapalı bazısı sarih kapaklı tasarımıyla oldukça dikkat çekici bir görünümdedir. Bu modele uzaktan baktığımızda oldukça hareketli ve bir o kadar da çağdaş bir tv birimi görmekteyiz. Bu birimin indirimsiz maliyeti 2,570 liradır. İndirimli peşin maliyeti ise 1,890 liradır. Değişik tasarımlar yalnızca raflarla yapılmaz. Aynı zamanda tv biriminin kendi biçimi ile de pek hoş bir şekilde yapılabilir. Burada Marlon tv birimi devreye girmektedir. Marlon tv birimine baktığımızda oldukça şık ve güzel tasarımlar görmekteyiz. Bu tv biriminin üst rafı hem kapaklı hem de sarih raf olduğu için ve iki değişik ahşap rengi kullanıldığı için oldukça şık durmaktadır. Ayrıca üst modül de dikine yarım kapak olduğu için oldukça şıktır. Ancak bu tv biriminin can akdikeni reel noktası kulplardır. Kulpları üçgen şeklinde olduğu için oldukça değişik görünmektedir. Bu tv biriminin indirimsiz maliyeti 2,298 liradır. İndirimli peşin maliyeti ise 1,690 liradır.

Çetmen Tv Üniteleri ve Fiyatları Nedir?

Daha Normal Ancak Oldukça Şık Çetmen Tv Birimleri

Normal ancak şık modellere başlarken elbette ilk sırada Loan tv birimi olmalıdır. Loan tv birimi oldukça güzel bir ahşaptan yapılmıştır. Tatlı bir kahverengi rengi vardır ve bu sayede daha minimalist ve normal tasarımlara oldukça yakışmıştır. Bu normal tasarımlar üst raflarda daha aşikardır. Duvar raflarını sarih meblağken üst modül de Tres tv birimi gibi bazısı sarih bazısı kapalıdır. Bu sayede hem kapalı olan yerde görünmesini istemediğiniz aletleri koyabilirsiniz hem de sarih yerde dekorasyon eşyalarınızı sergileyebilirsiniz. Bu tv biriminin indirimsiz maliyeti 2,434 lirayken indirimli peşin maliyeti 1,790 liradır. Geniş bir tv birimi istiyorsanız o zaman size Aytaşı tv birimini öneri ediyoruz. Bu geniş ve sarih tv birimi sayesinde oldukça fazla sergi alanınız olacağı için resimlerini sergileyebilir ya da kitaplık olarak kullanabilirsiniz. Altta Tv biriminin kendi çekmeceleri olduğu için oldukça fazla eşyanızı yerleştirebilirsiniz. Aytaşı tv birimi tatlı beyaz ve ahşap renkleriyle odanızı canlandıracaktır. Şayet sizler de bu tv birimini isterseniz indirimsiz maliyeti olan 3,258 liradan satın alabilirsiniz. Şayet peşin alabilirseniz o zaman 2.395 lira ile indirimli maliyetten alabilirsiniz. Çetmen ile konutunuzu hoş ve dekorasyonu bütün döşemek gördüğünüz gibi oldukça basittir. Hepinize iyi alışverişler.

Çetmen Tv Üniteleri ve Fiyatları Nedir?

Çetmen Tv Üniteleri ve Fiyatları Nedir?

Çetmen Tv Üniteleri ve Fiyatları Nedir?

Çetmen Tv Üniteleri ve Fiyatları Nedir?

Çetmen Tv Üniteleri ve Fiyatları Nedir?

Çetmen Tv Üniteleri ve Fiyatları Nedir?

Çetmen Tv Üniteleri ve Fiyatları Nedir?

Bir cevap yazın