Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen mutfak grupları ve maliyetleri nedir diye merak ediyorsanız o zaman güzel geldiniz. Bu yazımızda Çetmen markasının birbirinden güzel ve değişik mutfak ve yemek gruplarını sizlere göstereceğiz. Bu sayede özellikle mutfak ve yemek odasını birleştirenlerdenseniz kendi konutunuzun iyi görünmesini sağlayacaksınız. Burada minik mutfakları olanlar için teklif vermemizde fayda bulunmaktadır. Yemek masasının tamamen yer kaplayan hali sizin için büyük olacağından sayfamızda da bulunan duvara monte olan masa modellerine bakabilirsiniz. Ancak mutfağınız Amerikan mutfaksa o zaman yemek masası kullanmaktan çekinmeyin. Ayrıca dostlarınız ya da aileniz geldiğinde hem onlarla müddet geçirebilir hem de mutfakta işlerinizi halledebilirsiniz. Şimdi hazırsanız bu grupların kimilerinin maliyetlerine ve modellerinin nasıl göründüğüne bir bakalım.

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Grupları ve Maliyetleri

Çetmen mutfak grupları ve maliyetleri yazımıza hemen başlayalım. İlk olarak sizlere Loan yemek ekibini tarif edeceğiz. Bu yemek ekibi bej rengi sayesinde oldukça şık bir görünüme sahiptir. Tasarımına baktığımızda ise oldukça minimal bir tasarım yapılmıştır. Orta koyulukta ahşap masa ve sandalye bacakları sarih renkli sandalye oturma kısmında oldukça şahane durmuştur. Masa ahşabı oldukça kalın bir tasarıma sahiptir bu surattan oldukça sağlam bir izlenim de vermektedir. Bu yemek odasının indirimsiz maliyeti 5698 lira iken indirimli maliyeti ise 4190 liradır. İki kademeli açılır mekanizması olan bu masa ve nazik görünen tüm ekip sayesinde oldukça rahat edeceğinize eminiz. Sarih renklerden bahsetmeye başlamışken öyle devam edelim. Bu serilerin içerisinde en çok hoşlandığımız tasarımlardan bir tanesi de Aytaşı adlı mutfak grubu olmuştur. Bu mutfak grubunun sandalyeleri oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Kavisli sırt yaslama yeri sayesinde oldukça güzel ve eşine az tesadüfülür bir sandalyeniz olacaktır. Bu ekibin hoş noktalarından birisi natürel ki konsolla birlikte satılmasıdır. Konsol sayesinde hem aşırıdan depolama alanınız olacak hem de konsolun minik led ışıkları sayesinde oldukça şık bir görüntü elde edeceksiniz. Bu mutfak grubunun indirimsiz maliyeti 6105 lira iken indirimli maliyeti 4490 liradır. Maliyeti oldukça düştüğünden en çok önerdiğimiz gruplardandır.

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Mobilyaları Grupları

Renklerde değişikliğe ve daha çağdaş bir görünüme kavuşmak isteyenler için ilk önereceğimiz renk natürel ki siyah ve altın renklerinin bir sentezi olacaktır. Bu iki rengin birleşmesi oldukça şahane bir mutfak grubunu sağlayacaktır. Çetmen Forli yemek ekibinde işte bunu asıllaştırmıştır. Bu yemek ekibinde oldukça enfes görünen siyah sandalyeler ve masaya tesadüfmekteyiz. Masanın dört bacağı yerine ortada tek bir bacak bulunmaktadır. Sandalyelerin bacakları ve masanın kenarları ise parlak altın sarısı metallerle renklendirilmiştir. Bu sayede siyahlığa ara vererek daha güzel ve zengin bir görünüme kavuşmuştur. Bu şık mutfak ekibinin indirimsiz maliyeti 5705 lirayken indirimli maliyeti 4195 liradır. Değişik renklerden devam edeceksek o zaman Tres mutfak ekibini de öneririz. Bu model de koyu renkler üzerine heyeti olsa da oldukça çağdaş bir görünüşe sahiptir. Siyah modelleri her ne kadar büyük mutfaklara nasihat etsek de Tres mutfak ekibi koyu ahşap renkleri ve hem beyaz hem de kahverengine yakın olan sandalye oturma kılıfı sayesinde oldukça şık bir izlenim veriyor. Sandalye kılıfının rengini seçmeniz ise kendinize en uygun biçimde tertip etmeniz için oldukça büyük bir avantajdır. Bu yemek masasının açma-kapama özelliği ve saklı dağılmaları gibi pek çok özelliği bulunmaktadır. İndirimsiz maliyeti 5290 lirayken indirimli maliyeti ise 3890 lira olan bu yemek ekibini netlikle görmeli ve bu indirim fırsatlarını değerlendirmelisiniz.

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Çetmen Mutfak Grupları ve Fiyatları

Bir cevap yazın