Çetmen Düğün Paketleri ve Fiyatları

Çetmen düğün kolileri ve maliyetleri nedir diye merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz! Çetmen mobilyanın birbirinden değişik ve güzel görünen düğün kolileri bulunmaktadır. Her kutunun içeriği oldukça değişik olduğundan dolayı sitesine girip oradaki listeden de yararlanmak isteyebilirsiniz. Burada ehemmiyetli olan bir bilgi vermemiz lüzumludur. Çetmen her ne kadar online satış yapsa da şayet mağazaya gidip ziyaret ederseniz o zaman sizlere çok daha fazla indirim uygulamaktadır. Bu surattan Çetmen mağazasına en kısa zamanda gitmenizi öneri ederiz. Şayet hazırsanız şimdi sizlere hangi ekipleri nelerle birleştirip koli yaptıklarını anlatacağız. Ancak bu kolilerin görselleri paylaşılmadığı için internet sayfasından bulmanızı öneri ederiz.

Çetmen Düğün Paketleri ve Fiyatları

Çetmen Düğün Kolileri ve Maliyetleri

Çetmen düğün kolileri ve maliyetleri nelerdir merak ediyorsanız hemen anlatmaya başlayalım. Düğün kolilerine baktığımızda Lucera düğün koliyi dikkatimizi sürüklemektedir. Lucera düğün kolisinde yatak odası ekibinin içerisinde 4 kapaklı gardırop, bir adet şifonyer ve bir adet şifonyer aynası, 2 adet komodin, 160 cm uzunluğunda Japon karyola ve bu karyolaya uygun bir yatak başlığı bulunmaktadır. Yemek odası ekibinde ise 4 karakter statik masa, 4 karakter sandalye, tv birimi için alt ve üst modül bulunmaktadır. Oturma gruplarında ise her birinden bir adet olmak üzere üçlü, ikili ve berjer koltuk bulunmaktadır. Bu düğün kolisiyle birlikte floap yatak da armağan edilmektedir. Maliyeti ise yalnızca 11.990 liradır. Sıradaki ise Marlon düğün kutuyudur. Bu kutunun içerisi de Lucera gibi oldukça doludur. Yatak odası ekibine baktığımızda 5 kapaklı dolap, 160 cm uzunluğunda karyola, bir adet şifonyer ve ona uygun şifonyer aynası, 2 adet ise komodin bulunmaktadır. Yemek odası ekibine baktığımızda masanın özellikle ufak konutlar için oldukça kullanışlı olduğunu görüyoruz. Bunun sebebi açılır kapanır olmasıdır. Bu masa ile birlikte 4 adet sandalye, bir adet konsol ve konsol aynası, televizyon alt modül, üst modül ve yan modülü yer almaktadır. Oturma odası ekiplerine baktığımızda ise hepsinden bir adet olmak üzere üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjer yer almaktadır. Bu set ile birlikte de floap yatak satılmaktadır. Maliyeti ise yalnızca 14,290 liradır.

Değişik Alternatifler İsteyenlere Çetmen Düğün Koliyi

Tüm setler aynı stilde olsun isterseniz o zaman Vernon düğün koliyi bütün size göre. Bu kutunun içerisinde de yatak odası, yemek odası ve oturma grubu bulunmaktadır. Yatak odasında bir adet Vernon sürgülü dolap, 160 cm Japon karyola, karyolaya uygun başlık, bir adet şifonyer ve ve aynası, son olarak ise iki tane komodin bulunmaktadır. Yemek odası ekibinde ise açılır yemek masası, 4 adet sandalye, Tv biriminde ise alt modül, üst modül, üst dolap ve üst raflı modülden bir beyaz bir rambla renginden bulunmaktadır. Oturma odasında ise üçlü yataksız koltuk ve ikili koltuk ayrıca berjer bulunmaktadır. Bu düğün kolisinde de floap yatak armağandır. Vernon düğün koliyi ise 18,190 liradır. Son olarak ise Tres düğün kolisini tanıtacağız. Yatak odasında Tres sürgülü dolap, 160 cmlik başlıklı karyola, bir adet şifonyer ve şifonyer aynası, iki adet komodin bulunmaktadır. Yemek odası ekibinde ise Tres yemek masası, 4 adet sandalye ve Tv birimi için üst ve al modül bulunmaktadır. Oturma odasında da her birinden bir adet olmak üzere üçlü, ikili ve berjer koltuk bulunmaktadır. Bu düğün koliyi ile birlikte de floap yatak armağan edilmektedir. Fiyatı ise 17.990 liradır. Dahası için görsellerimize bakın!

Çetmen Düğün Paketleri ve Fiyatları

Bir cevap yazın