Cam Yemek Masası Takımları

Sırça yemek masası ekipleri ve öteki modeller konutlarda büyük-ufak, sırça-ahşap neredeyse her biçimde yerini almaktadır. Bu noktada tasarımı ve çeşitleri çoğalan yemek masaları arasında en seçim edilenleri sırça masalardır. Sağlamlığı, niteliği ve basit arınılmasıyla en çok seçim edilen modellerden biridir. Konutlarda akşam yemeklerinde de aileleri bir araya toplayan, içten bir etrafı birliktesi getiren bu yemek masaları her konutta bir yere sahiptir. Her konutta bulunduğu ve kullanıldığı için çok fazla imali yapılmaktadır.

Sırça Yemek Masası Seçerken

Sırça yemek masası ekipleri, her ailedeki kalabalığa ve şahıs rakamına göre model olarak değişebilmektedir. Boy, sandalye gibi maddeleri kendinize göre seçebilmektesiniz. Bu surattan her konuta göre oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır.

  • Masayı konutun hangi kısmına koymak istediğinizin kararını vermek, masanın da buna göre seçilmesini gerektirir. Bu surattan ilk evvel yeri tanımlayıp daha sonra miktarları almak daha doğru bir hareket olacaktır.
  • Yemek masalarında çok renk alternatifi mevcut olmasa da konutunuza ve size uyan renk seçimi yapmanız için yeterli alternatif bulunmaktadır. Buna da karar verip alışverişe çıkmak işinizi basitleştirecektir.
  • Genelde dikdörtgen bir yapıda olan yemek masalarının günümüzde birkaç çeşidi de mevcut. Şayet olağan bir masa istemiyorsanız, masa için ayırdığınız yeri ölçerek kendiniz de yaptırma bahtı bulabilirsiniz.

Sırça Yemek Masası Maliyet Aralığı

Genellikle konutlarda yemek masaları denince direk sırça masalar akla gelmektedir. Basmakalıplaşan bu modeller sırça olması özelliğiyle hem dikkat edilmesi gereken hem de konutlarda salona ya da mutfağınıza değişik bir hava katan modellerdir. Sırça olması sebebiyle de maliyeti değişen masaların, seçilen sandalyeleri ve ayak tasarımları da maliyetini etkilemektedir. Böylece bir ekip halinde elde edilen masanın maliyeti tanımlanmaktadır. Kısacası,

  • Masanın yapısı,
  • Modeli, biçimi,
  • Ayak tasarımı,

Gibi etmenler de sırça yemek masası ekipleri arasında maliyetinin tanımlanmasında en baştadır. Seçim edilen masanın ahşap, sırça veya başka bir yapıda olması maliyeti hayli biçimi de maliyeti etkilemektedir. Bu kriterler göz önüne alındığında ve sırça bir yemek masasının tümünü tasarladığınızda maliyeti de kafanızda canlanacaktır.

Cam Yemek Masası Takımları

Cam Yemek Masası Takımları

Cam Yemek Masası Takımları

Cam Yemek Masası Takımları

Cam Yemek Masası Takımları

Cam Yemek Masası Takımları

Cam Yemek Masası Takımları

Cam Yemek Masası Takımları

Cam Yemek Masası Takımları

Cam Yemek Masası Takımları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir