Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon

Çağdaş konut dekorasyonlarında özellikle salon ve oturma odası duvarlarında en çok seçim edilen renklerin başında gri ve tonları kazanç. Siyah, beyaz, mor ve kırmızı gibi birbirinden farklı bir çok ton ile geçim sağlayan grinin de kendi içerisinde bir çok tonu vardır. Çus taşı rengi duvar boyası da bu gri tonlarından biridir. Açık ve koyu ışıklı olmak üzere iki farklı biçimde kullanılabilir.

Çus taşı rengi boya maliyetleri nasıldır?

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon
Boyaların maliyetleri renklerine göre değil de daha çok boya özelliklerine göre değişmektedir. Her boya markasının da kendine göre maliyetleri ve renk tonları vardır. Yani a boya markasının çus taşı duvar boyası ile b boya markasının çus taşı duvar boyası rengi bire bir aynı olmayacaktır. Bu istikamette maliyetler de aynı biçimde değişiktir. Marshall çus taşı rengi duvar boyası maliyetleri 50 türk lirasından başlayıp özelliğine ve ölçüsüne göre 200-300 türk lirasına kadar çıkabilir.

Çus taşı rengi duvarda nasıl durur?

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon
Aydınlık ve rahat bir konut dekorasyonu için olmazsa olmaz, aydınlık duvar boyalarıdır. Duvar renklerinin konut dekorasyonunu hem fiziksel hem de duygusal olarak etkilediğini daha önceki bir çok yazımızda da anlatmıştık. Her renk tonu ile basitlikle geçim sağlayan, kullanışlı, çağdaş ve sıcak bir havası olan çus taşı rengi duvar boyası olarak şahane bir tondur. Yenilikçi olması sayesinde duvar dekorasyonuna da konforlu bir taban hazırlar. İstediğiniz biçimde üzerine süsleyici ürünler yerleştirebilirsiniz.

Çus taşı rengine geçimli renkler hangileridir?

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon
Çus taşı rengi nasıl değişik renkler ile kombinlenebilir diyorsanız, yanıtımız çok basittir! Askeri yeşilden siyah renk tonlarına, füme dediğimiz çok koyu grilerden mürdüm rengine, lacivert tonlarına ve sarı ile turuncuya kadar tüm bu renk tonları çus taşı duvar rengi ile geçimli renklerdir. Bu renklerden rastgele bir ya da ikisini salonlarınızda büyük mobilyalar, perdeler veya halılar için seçim edebilirsiniz. Hoşlanarak uyguladığımız ve kullanan herkesin hoşnut kaldığı çus taşı duvar rengi ile boyanmış en güzel 30 salon örneğini galerimizde görebilirsiniz. Bu örneklerden yola çıkarak siz de konutunuzda eş renk ve dekorasyon uygulamalarını yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın