Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri

Konutun her odası kendine has süsleyici özellikler taşır. Bu özellikler odaya göre değişmekle beraber genel bir temaya geçimli olur. Konut dekorasyonunda çağdaş bir stil tanımladıysanız tüm odalar çağdaş bir biçimde dekore edilmiştir. Ya da tüm konut dekorasyonunda basmakalıp, ağır bir stil tanımladıysanız mutfak bile bu stile geçimli bir hale getirilir. Kendine has özellikler ise odasına göre tanımlanır. Mesela tüm konut dekorasyonunda güçlü renk tonlarını kullandınız. Yatak odasında uyarıcı özellikleri nedeniyle uykunuzu kaçırmaması için en soft, en pastel renk tonlarını kullanarak o yumuşak geçişi sağlayabilirsiniz. Konut dekorasyonunu ve konutun havasını en çok etkileyen ögelerden biri de duvar kağıtlarıdır. Seçtiğiniz renge, desene ve modele göre odanın tüm havasını değiştirebilen bu aksesuarlar günümümüzde çok değişik özelliklere sahiptir. Bir zamanlar usumuzun ucundan bile geçemeyecek olan boyanabilme özelliği mesela! Evet günümüzde boyanabilir duvar kağıdı modelleri vardır, üstelik bu duvar kağıtları oldukça popülerdir ve sıklıkla kullanılır.

Eşsiz dekorasyon için boyanabilir duvar kağıtları

Özgünleştirilmiş dekorasyonda küçük ayrıntılar tüm fotoğrafın önüne geçer. Kocaman koltukların, sergenlerin ya da masaların arttaki duvar kağıdının deseni, rengi tüm dekorasyonda ağırlığını sezdirir. Boyanabilir duvar kağıtları ile rastgele bir oda dekorasyonunun yaklaşımını tamamen değiştirebilirsiniz. Ilk kullandığınızda krem rengi tonlarında soft bir oda havası oluştururken ikincisinde rahatlıkla daha iddialı renklerle daha iddialı bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Yalnız bu duvar kağıtlarının yalnızca renklerinin değiştirilebilir olduğunu, teknik özelliklerinin kalınlıklarının ya da su geçirmez olması gibi özelliklerinin değiştirilemediğini unutmamalısınız. Başka Bir Deyişle kabartma desenli bir duvar kağıdını boyadığınız da rengi değişecek ancak motifleri aynı kalacaktır. Bu nedenle ilk seçim yaparken uzun vadede kullanmaktan mutluluk dinleyeceğiniz tasarımlar seçim etmeye çalışın. Motifleri değiştirmeden renklerini değiştirerek uzun seneler kullanacağınız tasarımlar sizi mutlu eder.

Özel tasarım duvar kağıtları modası

Kişiselleştirilmiş tasarımlar gün geçtikçe yaşamımızda daha fazla yer kaplıyor. Usunuza gelebilecek her mevzuda yapılan özel tasarımlar duvar kağıtları sektöründe de karşımızda. Elle çizimler yapılmış özel tasarım duvar kağıtlarını değiştirmek istediğinizde boyanabilir özelliklerdeyse yine çizdirebilir, üzerinde değişik desen ve manzaralar görebilirsiniz. Duvar kağıtları hakkında daha ayrıntılı bilgi için çağdaş konut duvar kağıtları yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın